Son zamanlarda burak ve melo arasında penaltı krizi yaşanıyor kim haklı kim haksız ne düşünüyorsunuz?

bence drogba ve selçuk arasında da bir serbest atış gerginliği olur gibi drogba frikik kullanmasın artık anlayışlı olsun melo gibi

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Frikik konusunda katılıyorum

Ama Burak ve Melo'nun anlaşmazlığı önemli değil Melonunda dediği gibi istediği zaman veriririm demiş sorun yok diye..

Bence de sorun yok..

1|1
    1|1
    • melo her takımın bir penaltıcısı var galatasarayın penaltıcısıda benim ama burak kullanmak isterse sorun olmaz demiş evet melo anlayışlı ama drogba yeter artık selçuk'a bıraksın dimi renktaş

• +1 guzel demıssın aynen melo öyle dedi ıstesın yıne bırakırım penaltıyı dedi. ama frikiklerde selcuk olsun :)

• teşekkür ederim :) @SpyMan27

Erkekler Ne Diyor 11

• maçtan önce antremanlardaki performanslara bakılarak kimin hangi vuruşu yapacağı kararlaştırılmalı.Aksi halde futbolcular saha içinde komik sayılabilecek dialoglar yapabiliyor

1|0
    0|0
  • galatasaraylıyım ama nedense burak ıcıme sınmıyor benım:S bence takımın penaltıcısı melodur,frıkıkcısıde sneijder ve selcuk,burakdakı gol tam ıstegını ve ıstatıstık arttırma cabasını anlayabılıyorum ama bu kadar abartılmaz gecen sene atıgı kadar golun pasını yan arkadasına verse 50 gol fazlamız olurdu... atıyor da ya kacırdıkları...

1|0
    0|0
  • Penaltı o kadar çok kullanılmadığı için sorun olmaz Melo ile Burak kendi aralarında konuşur anlaşırlar ama Frikikler gerçekten sorun oluyor takımda Selçuk ve Sneijder gibi usta frikikçiler varken Drogba´nın vurması yanlış

1|0
    0|0
  • Burak ve Melo arasında öyle bir durum yok ama frikiklerde Drogba'nın ceza sahası içinde olması daha iyi olur aslında ama skor aleyhimize olduğunda adam deliriyor gol atmak için herşeyi yapmak istiyor hırsı yüzünden yani.. ama Selçuk'a bırakması daha iyi olur tabi.. :)

2|0
    0|0
  • olsun olsun gerginlik olsun hatta kavga etsinler maç sırasında maça heyacan gelir:DD

1|0
    0|0
  • Çare sarıgül :)

1|0
    0|0
  • Herkes haklı ben haksızım

0|0
    0|0
  • frikikleri Selçuk atsın da gerisi önemli değil.

1|0
    0|0
  • penaltı oluyomu ki de tartışmasını yapalım ? :-) kim vurursa vursun biri vursunda topa :-)

1|0
    0|0
  • Avatara baktım soruya baktım beynim kabullenmedi bu tiğin bu soruyu soracagını şoktayım hala o_O

1|0
    0|0
  • Konuya hakim değilim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben drogba'da bir ego sorunu olduğunu düşünenlerdenim. şöyle ki;

geçen sene devre arası takıma katıldığı zamanlar fiziksel olarak tam hazır olmadığı için, bunun dışarıdan da bilindiği için, ve daha önemlisi takıma devre arası katıldığı için herhangi bir gol krallığı vs. yarışına giremeyeceğinin farkında olduğu için oyuna çok daha yardımcı oluyordu, bu kadar şut çekme sevdası yoktu, sürekli burağa servis yapıyordu, indirdiği hava toplarını dağıtıyordu.

bu sene ise, lige sıfırdan başlandığında burak ile geçen seneki uyumlarını görememeye başladık. benim fikrime göre şu an kendisi geçen sene ile aynı düşüncede değil, tam tersine burak ile gol konusunda yarışır durumdalar. geçen seneki burak ile olan görüntülerinden çok uzaktalar. maç içerisinde ikisi de fazlaca agresif ve mutsuz görünüyor.

yani kısacası bence kendisi bu sene buraktan çok kendisini düşünüyor (normal olarak) ve servis yerine daha çok gol atmaya çalışıyor. frikiklere konuyor, indirdiği hava toplarını olduk olmadık yerlerden kaleye vuruyor. ayağında fazlaca top tutup kaybediyor vs. amacı gol krallığına oynayıp dikkatleri üzerine çekmek olabilir.

penaltı olayına gelirsek takım içinde olması normal bence böyle şeylerin melo'da istemeseydi en az onun kadar sevinmezdi zaten gole.

1|0
    1|0
  • Ben haklıyım dhfhdgfhdgf

Rica ederim.

1|0
    0|0
  • Penalti sorunumuz yok sanirim..

Ama frikik olayi cidden skinti..Selcuk'dan yanayim ben hep.

1|0
    0|0
    • aynen selçuk kullanmalı bu arada aslanlarkraliçesi dünkü gibi aynı tarz gelen cevaplar olursa ben muhatap olmucam ortamı germek isteyenler var benim senle aramda alıp veremediğim hiç bir şey yok ben birinin arkasından konuşacak olsam yüzüne karşı söylerim benden duymadıkça hangi soruda hangi cevapta olduğunu görmedikçe de inanma derim

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim bunu söylemek için neden gizlendin ki ama sağ ol

:)

• avatarını bana ver pamuklu şeker gibi kızın saçları =)

• canın sağ olsun al senin olsun canım

• penaltıları melo kullanıyor ama burakta melodan daha iyi atıyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...