Böyle bir arkadaşınız olsaydı ne yapardınız?

kendisi çocukluktan beri arkadaşım.kendisi hep beni kıskanan,sıra bana gelince cimri davranan,kendi menfaatleri için beni kullanan biriydi.hiç sesimi çıkarmadım hep arkadaşım diye sustum.üniversitedeyken ben yokken erkek arkadaşıma sarktığını görünce onu sildim.ama yine ara sıra konuşurduk,o da bir şeye ihtiyacı olduğu zaman arardı beni.şimdi yine paraya ihtiyacı var,erkek arkadaşının yanına gitçekmiş.Bi yandan yeter artık onu tamamen hayatımdan çıkarmam lazım diyorum,bi yandan da vicdanım el vermiyor.siz olsaydınız dayanır mıydınız?yardım eder miydiniz

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Seninkisi biraz ne bilim çocuk daha ya olmamış ham çiğ

1|0
    0|0
    • tam oturttun,gercekten cocuk gibi.bu yasa gelmis hala sorumluluklarini ustlenmiyor.gecen gun cagri atip durdu,actim hemen kapatti,ben arayinca sen nasil acarsin,bir kontrumu yedi diye soyleniyor

• Öylesinden kurtulması zordur napar eder sana ulaşır yalvarır yakarır söz der yine aynı yapar bir şey dicem ama ne yaparsa yapsın barışma hiç acıma bence.

• tamam bu sefer yardim etmicem ve onu tamamen cikaracam hayatimdan,boyle arkadas olmasindan olmamasi daha iyi.tesekkur ederim sizi dinleyecegim arkadaslar

Erkekler Ne Diyor 4

• def deceksin bölelerini hayatından bende çok idare ettim böyle çıkanları utanır insan olur diye ama yanlışmış

1|0
    0|0
  • durumun yoksa yardım etme

0|0
    0|0
  • Şeyini takacak erkek bulamamışda mı seninkine sarkıyor ? Sil arkadaşım bölelerinin yüzüne bakmak kabahat! şahsen bana gelse ben vermem kovarım

1|0
    0|0
  • malmısın lan bidiğin seni tuuaallet kağııdı gibi kullanıyo bırak gitsin öyle arkadaşmı olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Umursamazdım ben. Ne hali varsa görsün. Kinciyim, gerekirse bana yaptıklarının aynısını ona yapardım, para vermeyi falan geçtim yani ...

1|0
    0|0
    • haklisin,bende uzaklasmistim,bir senedir konusmuyorduk ama bu ara sardi yine,surekli bana ulasmaya calisiyor.biktim artik ya

• Sert bir konusma yap gerekirse

• hayır asla öyle bir insana hayatımda yer yok bu kadar iyi niyetli olma lütfen kendini kullandırtma

1|0
    0|0
  • Vicdanını karıştırma bu işe.Onun vicdanı olsaydı bütün bu söylediklerni yapar mıydı sana ?

1|0
    0|0
  • Ben saftrik olduğum için kesin verirdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...