Manuell fernandezzzzzzz

sizce nasıl ve sizde türkiyede haci ve alexs tensonra yeni idol olabilirmi

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• fernandesin hagi ve alex gibi olması için çok çalışması lazım

1|1
    0|1
    • bunada katılıyorum ama az kaldı onun seviyesine gelmek üzere yıldırım demir örenin tek doğru transferi onuda menejeri önerdiği için aldı kendi isteğiyle bile değil

• tüpçünün tek doğru transferi

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 16

• dans eden ayaklar fernandes

0|1
    0|0
  • Fernandes iyi bir oyuncu ama Hagi bir dünya markası Fernandes avrupanın iyi liglerinin orta sıralarına oynayan takımlarda oynamış ama orada başarılı olmamış bir oyuncu ayrıca Fernandes büyük maçlarda pek varlık gösteremiyor daha çok zaman var bunları konuşmak için

1|0
    0|0
  • Kalitesiyle bunu kanıtladı zaten birkaç yıl daha oynarsa adı altın harflerle yazılır.Son yıllarda ligimize gelen en yetenekli isim Fernandes

0|0
    0|0
  • Fernandes iyi biri futbolcu

0|1
    0|0
  • Fernandes onlardan daha yeteneneklı bır oyuncu ama bu oyuncunun yetenekleriyle birşeyler yapabileceği bir takım olamadık henuz. Ama iyi gidiyoruz fernandesde genç bir oyuncu bu yönetimin önünün kesmezlerse birşeyler olabilir.

0|0
    0|0
  • Hagi alex ayni yerde isimleri bile gecmemeli hagi cok ayri bir yerde fernandez alex ten iyi

0|1
    0|0
  • Çok zeki kıvrak birisi ama BİR ALEX DEĞİL !

0|0
    0|0
  • otomatik fernandez tercihimdir

0|1
    0|0
  • Klas bir futbolcu ama asla alex ile kıyaslanamaz..zaten istatiksel başarıda bile yanına yaklaşamıyor..:)

0|0
    0|0
    • BEN OLDU DEMİYORUM ZATEN OLMA YOLUNDA DİYORUM KARDEŞİM YAŞI GENÇ O İSTATİKSLERİ YAKALARSA FERDİ YAKALAR ZATEN

• Daha kupa kaldırmadı Hagi ve Alexle kıyaslamak için çok var

0|0
    0|0
  • yalnız o fernandez değil fernandes

0|0
    0|0
  • Fernandes gerçekten çok iyi bir futbolcu, Hagi ve Alex'ten fazlalıkları var fiziksel olarak.

0|0
    1|2
  • Orta sahada tek adres MANUL FERNANDEZ :D

0|0
    0|0
  • selçuk dorgba sneijder burak melo musleradan sonra olur

0|0
    0|0
  • İsviçre'li Bilim Adamı Ol Her Dediğine İnanalım FERNANDES. :)

0|0
    0|0
  • biz ona manuel demiyoruz otomatik fernandes diyoruz :-) 4 numaranın kralı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...