Bu kadar zalim mi olur erkekler ?

Koskoca 1 yılın ardından gelen ayrılık yalvardım günlerce ağladım nefessiz kaldım hastalandım sevipte nasıl kayıtsız kalabilir ki ?

Ben şimdi nasıl yaşarım ki ?

çok ihtiyacım var sana dedim yine de umursamadı insanın vicdanı bu kadar mı az olur ?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• erkeği kızı yok bu işin vicdan ve vefa herkeste bulunmaz...senden onlardan birine denk gelmişsin benim gibi =(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• neden ayrıldıgınızı soylemeden hangınız haklı hangınız haksız nerden bılelım,bılelımde sonra gıydırelım hangınız suclu ise...

0|0
    0|0
  • üzüldüm adına sadece bu olay iki taraf için de gecerlidir

0|0
    0|0
  • Vardır bir nedeni.

0|0
    0|0
  • kimbilir ne yaptın adama :/

0|0
    0|0
  • Abartmakta üstünüze yok arkadaş, nefesi kesiliyormuş, yok daha neler...

0|0
    0|0
  • O zaman neden ayrılmıştınız sebep ney di

0|0
    0|0
  • hayatta en önemsi şey oksijendir onsuz yaşayamazsın geç bu ayakları

0|0
    0|0
    • peki

• aferin aşk yalan bunuda bil aşk dediğin şey cinsel zevkten başka birşey değildir sadece birri sana daha fazla haz verir sen onun performansını beğenirsin bu kadar

• 0|0
    0|0
  • İstihare Namazı kıl. Senin için hayırlımı bir bak bakalım

0|0
    0|0
  • Cav bella dinle

0|0
    0|0
  • Yanıma gel ve üzülme.

0|0
    0|0
  • Yalnız değilmişim

0|0
    0|0
  • canım benim üzülme :(

0|0
    0|0
  • İyi yapmış bundan sonra kızlara böyle yapacam bende mk

0|0
    0|0
  • ben karşı cinse saygı duyarım onun istediği ğibi birisimiyim diye düşünürüm ona çiçekler alırım defterime her gün yazarım onunla yürümek,onunla sohbet etmek,onunla dertleşmek,onunla sevgimi paylaşmak,onunla zaman gecirmek.,onunla evlenmek,onunla sonunda yaşlanmak ne hoş olurdu.ama o yok ben her gün böle düşüneyim bir tek sevgilim olmasın sen ğit yalvar yakar seni terk etsin bu nasıl bir dünya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bende çok yalvardm ama kafasına koyduysa gitmeyi gözünün önünde keneden assanda geri dönmz

0|0
    0|0
    • Gurur falan önemli olmuyor değil mi böyle durumlarda oysaki gururumdan vazgeçmem derdim ben hep

• bende derdm ama insan seviyorsa çabalamalı bence aşkta guru olmz keşke yapsaydım demektense herşy yaptm ama o dönmedi demk daha iyi

• Helvasını yap gitsin.

0|0
    0|0
  • Onsuz da çok güzel yaşarsın , zamanla geçer.Hiç kimse bulunmaz hint kumaşı değildir

0|0
    0|0
  • Yaşadığınız kötü günleri düşün ve nefret etmeye çalış. Yoksa kolay kolay unutamazsın.

0|0
    0|0
  • erkekler böyle işte ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...