Cevaplarınız çok önemli,nasıl davranırdınız?

Anlatacaklarımı kendini beğenmişlik olarak görmeyin.Güzel, fiziği modeller gibi,eğitimini başarılarla tamamlamış, canayakın,hanımefendi, kibar,hamarat,titiz,biraz kendine güvensiz,mütevazi,çok yönlü bir kız,ama çok sosyal bir tip değil.Kendinizden üstün gördünüz,kızın hayalindeki erkeğin sizden çok farklı olabileceğini düşünüyorsunuz belki.Kız size sıcak dvandı ama belki arkadaşça idi diye düşünüyorsunuz.Ona ilginiz olsa bile belli eder miydiniz,arar mıydınız? Yoksa ondan emin olabileceğiniz bir adım atmasını mı beklerdiniz?Siz de oturaklı,ağır,biraz da çekingen bir insansınız.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• ya benim cevremde bu kız bana bakmaz diye ya da bu erkek bana bakmaz diyenler oluyor bir bakıyon cirkinlerle cıkıyor ben en güzeline teklif ediyorum olursa olur olmazsa fifif bana bakmaz etmez demeyecen herkez ole diyor millet boşta kalıyor yapışacan hemen :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İlgi alaka hissedilir yani bazen istisna durumlar olabiliyor ama bellide edilir

0|0
    0|0
  • adım atmasını beklerim ya ben yanlış anlamışsam ona ben de hoşlandığımı belli edersem ve ters tepki alırsam yıkılırım o zaman

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey yapmazdım. Huysuz huysuz otururdum.

0|0
    0|0
  • Sen bir sinyal çak bakalım nasıl davranıyor ona göre hariket edersin

0|0
    0|0
  • adım atmasını beklerdim.

0|0
    0|0
    • neden ondan beklerdiniz?

• bende yapı olarak çekingen biriyim kendimi arkadaş yerine koymak zor olmadı reddedilme korkusuyla adım beklerdim karşıdan

• Sen onu boşver.Nerdesin şu an? Öğle yemeğinde ne yapacaksın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...