Birinden ayrıldığınızı düşünün.ayrıldıktan sonra o kişinin hayatında birisi oldu mu?

birinden ayrıldığınızı düşünün.ayrıldıktan sonra o kişinin hayatında birisi oldu mu? ve siz onla sonrasında barıştınız mı?devamında neler oldu?kafanıza taktınız mı?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• ne ayrılması, 2 sene boyunca benle çıkarken bitane eskortu vardı zaten sonra biz ayrıldık bunlar nişanlandı nası iş anlamadım düzenli olan bendim bu işte bir terslik var :) kafama hiç takmadım 2 sene geçti üstünden ilk başlarda affediodum ama baktım olmuyo bitti gitti bir damla bile gözyaşı dökmemiştim.. 1 sene sonra onu görmüştüm o ara bir alevlendi benmle konuşmak istedi falan ben onla zorunluluktan beraberdim sen melektin şöyle böyle, intikam damarlarım kabardı resmlerini çektim kıza attım mesajları, kız ne dese beğenirsin. " sağol bende onu aldatıodum hep sayende elime benimde koz geçti". değişikti .. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ayrıldık bı kısıyle gorusmus sonra s.. gıt kızım ben sevemıyorum senı unutamıyorm sevdıgımı aklımda o hep demıs.. bı sure sonra barıstık yurutemedık... kafaya takmadım kader kısmet işi bu dedim.. uzuldummu uzuldum. ama olmuyorsa zorlamamalı

0|0
    0|0
  • Olsa kabul ederim kendime alıştırdıktan sonra tekmeyi basarım

0|1
    0|0
  • Olmaz mı evlendi bile denyo :) devamında ben çok perişan oldum... bana dönmesini istedim her gün ağlıyordum hep dua ediyordum sonunda oldu... bana geri döndü ama mutlu olamadık yine olmadı. Yani anlında ne yazıyorsa onu yaşıyorsun arkadaşım :)

0|0
    0|0
  • Baristim pisman oldum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Olmaz olaydı !

kizlarsoruyor.com/Ayrilik-Sorulari/733907-3-yillik-iliskimin-sonu-facia.html

0|0
    0|0
    • senın durmun yıne ıyı kardsm ben neler yasadım yazsam roman olr.sen naptn pekı kızlamsnn

• ben kmseyı ıstemyrm yemn edrm.tek ıstedgm huzr ama kafayı yemek uzrym onunla evlenmek zorndym yoksa vcdn azbndan gtcm basksyla benı evlerne kadr gotrttu acındırdı ettı.basksna vercklr dedı bende evblrne aıleler tanstrmaya gtm 1 gun snra bunalıma grdm ayrldm

• Çok derin mevzular seninkisi ...

• evet başkaları hayatına giriyor senin hayatına başkaları giriyor hayat akıp gidiyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...