Arkadaslar su yazıma yorum yaparmısınız nasıl olmus?

Yağmurda Yürüyorsun,Her tarafın sırılsıklam Sanki Biri Seni denize sokup çıkartmıs, Yürüyosun Düz kaldırımda kaldırımdaki taşların rengi dikkatini çekiyor çok beğenıyosun etraf tertemiz, Tek Bir Toz tanesi Yok,

Uzun zaman Olmustu yağmurda Islanmayalı, Biraz yürüdükten Sonra Başını kaldırdın Gök yüzüne baktın, o'da ne? Off hayır Olamaz Gözlerine bıkaç yağmur damlası kaçtı çok fena yandı canın ,sınırlendın Bır'an .. Yağmur hal'a devam edıyor yağmurun sesi sakinleştiriyo Seni, Yoluna devam edıyosun Bu'an Hiç bitmesın İstıyosun

Etrafta Kımseler Yok, Bukadar sakın Olması ıcın ıllakı yağmurun mu yağması gerek, Yoluna devam edıyosun yağmurun sesi kulaklarında ...Huşu Bir ses. damlaların sesi yere düşüşü O andaki ses tek tek Kulaklarında Bri ritim tutturuyosun ayaklarınla ...yağmurla Adeta Düet yapıyosun Bu Ne Güzel Senfoni Hiç Bitmesin ıstıyosun

Yürümeye devam edıyosun, Yolun gıttıkçe uzuyor sankı sonu yokmus gibi, O'Da ne? Biri Geliyor karsıdan Çok sanslı semsıyesı var, Yüzünü Göremıyorum, yavasça buraya doğru yaklasıyor, Sımdı yanımdan geçti, Ben arakasından bakmaya devam ettim. Olamaz, Durdu.

Buda nedir, Bana Doğru Gelıyor,Çok tuhaf Bu Bır kadın ama bu yağmurda napıyor burda. ve konusmaya basladı..Merhaba Çok ıslanmısınız buyrun lutfen semsıyenın altına gırın.

Sen şaşsırıyosun bu kadın Nasıl oluyorda tanımadığı bırıne Neyse bosver en ıyısı semsıyenın altına gıreyım.

Benım adım yağmur ya sizin, Dedi Kadın. Şeyy Eee Benım ısmımde Bulut. Doğrusu Bu yağmurda bu sekılde yağmurdan kaçarken tekrar yağmura sığınamacağımı hıc aklıma gelemzdi,.

Kadın tebessum etti, Hayat Çok tuhaf bulut Bey. SEN İÇİnedenE KONUSUYOSUN.. NE GÜZEL bİR KADIN VE ÇOK KIBAR. Sımdı aklına geldı Iyıde ben bu yoldan gıtmıyodumkı.. Napıcaz kadına ayıp olmasın sımdı yolumu değiştirsem offya neyse bosver bıraz yuruyelım belkı yağmur durur. Yağmurrr yağmurrr

O'da KIM? sEYY BULUT BEY Gelen sevgılım bıryere kadar gıtmıstı.Sen ıcınden seslenıyosun lan sımdı nerden çıktı Bu adam Bu Yazıyı yazan Kimse ? kızla bızı 2 dakıka yalnız bırakmadın alacağın Olsun.

Güncellemeler:
Kafayı Cümle şekıllerıyle bozmususnuz Ben konu nasıl onu dıyorum yazu tabıkıde berbat daha montajlamadım yazıyı...
Arkadaslar yarın bu saatlerde yaznın 2. bölümü gelıyor .

Sevgıyle saygıyla kalın ıyı geceler. sevılıyosunuz... aranızda bıkaç tane beyın özürlü olsada bız boyle sevıyoruz Onları ne yapalım
İşte. 2. bölüm arkadaslar...

link

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Gulsem mi aglasam mi bilemedim.

Okurken bazen genc bir adamin kalemini okuyordum, bazen de anaokuluna giden bir cocugun hayallerini anlatisini okur gibiydim.

Bazi yerleri guzel, bazi yerleri komik.

Bazi yerleri basit, bazi yeleri de "bunda potansiyel" var dedirten turden..

Sanirim bu soruya da tek yorum benimki olucak.

Ortanin altinda.

Daha coook gelistirmen gerek.

İnsan okurken gulesi geliyor bazi yerlere.

O da ne' lafini okudugumda biraz gulesim geldi yani.

0|2
    1|0
    • Kimse sevmiyor ki beni. <-23

• Gizli bir hayranım varda ben mi bilmiom.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir kahraman bakış açısı kullanılmış bir gözlemci karmakarışık birşey olmuş.Kısacası içine sıçmışsın.

0|0
    0|0
    • Ahahaha sanada bol bol <3 <3 <3

• Yalvarırım devam ettirme.Şemsiye bu sonuçta bir kere girince açılmıyor zorlamanın alemi yok :/

• tamam hatrın için devam etmıcem ama burda bıtmez yarın.. 2. bölümü geliyor

• Ben beğenmedim ama emeğine sağlık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Virgülden sonra büyük harfle başlandığını cümle ortalarında bazı harflerin büyük yazıldığını noktalama işaretlerinin boşluk koyulup atıldığını kelime ortalarına kesme işareti atıldığını özel isimlerin küçük harfle başladığını ilk defa sende görüyorum.

0|0
    0|0
  • Harbi cok kotu ya 10 cumle dayanabildim sonra gonlun kirilmasin tekrar deneyeyim dedim ama yok kardes sen 5-10 sene sonra bile deneme :/

0|0
    0|0
  • Cok kopuk anlatim tarzin anlasilir degil. Yol yakinken birak ya da daha cok kitap oku 5-10 sene sonra tekrar dene.

0|0
    0|0
  • ılk paragrafta akısı bozan cumleler gereksız kullanılan kelımelr anlatım bozuklugu doluydu , asırıya kacmıs saırane dılı soylemıyorum ble .

0|0
    0|0
  • Arkadaslar okuyan varsa ozet gecsin.

0|0
    0|0
  • hangı konu nasıl . zavallı cocuk bır konudan bahsedebıldgını sanıyor :):)

0|0
    0|0
    • Etme merkeple muhabbet küstürüsün devamını bılıyosun=)

• o halde kardesım sunu soylıyım ben sana , elıne saglık bende senden ozur dılerım ama gercekten eksıklerı cok fazla olan bır yazı olmus , kı yolun basındasın cok bellı yarın yazarsan yıne bakcam ama daha ııyı bır yazı beklıyorum ve sunu soylıyım sana , adını hatırlamadım bı dusunur , mektup yazarken soyle bırsey demıs sevgılı arkadasım , cok vaktım yok bu yuzden uzun yazacagım .. yanı eger saırane yazacaksan yazılarını kısa tutmalısın , anlatmak ıstedıgın seyı once kafanda belırleyeeksın .

• Ayvallah dostum yarınkı bundan daha güzel olacak.

• Türkçe'nin annesine çakmışsın.

1|0
    0|0
    • Dostum ayrıntılara dıkkate alma yazıya odaklan...

• Hayran degil, sadece tanıdıgının tanıdıgı diyelim.

Fazla uzatmaya gerek yok.

Guncelleme yazin guldurdu.

Bu arada @Soru soran, tesekkur ederim.

Ama gozune seveyim cidden guncelleme yapma yarin.

• Yarın yapıcam yazaın devamı yarın olmazsa olmaz

Yükleniyor...