Sebep söylemeden böyle bir şey yapsa tepkiniz ne olur?

Buradaki arkadaşlarınızdan biriyle sohbet edip vedalaştınız tekrar görüşmek üzere. Ama giriş yaptığınızda bir de gördünüz ki o kişi sizi arkadaşlıktan çıkarmış. Ne düşünürsünüz, ne yaparsınız ve tepkiniz ne olur?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• ne yapacaksın yoluna bakacaksın dmekki muabbetin sığ gelmiş ya da senden alamak istediğini alamamış..

1|0
    0|0
    • Gerçekten de var öyle kişiler, ama kırmamak adına silemiyorum :/

• Ne alaka yaa? Normal sohbet ettik, ama onu kırmadan silmek istiyorum sadece. Ne oltası, ne kanması?

• buun kırmak die bir durumu yok sil geç dicen neden son nu kırmadan silmye çalıştıkça o daha çok kırılılacak bana acıyo falan dicek bu nun için şimdi belki kızar ama sonrasına umut vermedin die teşekkür bile eder

• peki der geçerim

1|0
    0|0
  • Anlık sevgiler,ya da hoşlanmalar böyledir...Samimiyetsizmiş ne diyim :((

1|0
    0|0
  • Tekmeyi basardim

1|0
    0|0
  • Önce burdan biriyle sohbet etmem gerekiyor onu ozaman düşünürüm eğer erkekse banko kıskanmıştır malum sanal bağlılık revaçta.

0|0
    1|0
  • sanal ortam o kadar önemli değil...

1|0
    0|0
  • elbet vardır bir sebebi ?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çokkktaaa tınnn... he samımı oldugum bırıyse numarası ya da baska ıletısım yolumuz varsa arar söverım ne tarz bı dengesızsın derım tabi ilk :D baktım sılmeye kararlı cıktıgın yere kadar yolun var dıye yollarım :D

1|0
    0|0
  • Umursamam.

1|0
    0|0
  • Takmam ki

1|0
    0|0
  • sevilmemişsin.

1|0
    0|0
  • üyeliğinin silinmesi deli olmama yetti ^^

1|0
    0|0
  • hiçöyle birşey başıma gelmedi burdakilerin çoğu umursamaz zaten sende umursama boşver.

1|0
    0|0
  • dedikodusunu yapar çirkefleşirim çıkardıklarım bana böyle yapıyor asdasda

1|0
    0|0
Yükleniyor...