Yorumlarınız buraya lütfen korkuyorum aslında (

arkadaşlar sizce odtü kimya mühendisliği. mezuunu biri işsiz kalırmı ? 2 3 dili olduğunu düşünün ve hala master yaptıgını düşünün sizce işsiz kalırmı ? çevremdekiler işsiz olduklarını söylüyo beni korkutuyolar sizin yorumlarınız neler paylaşırsanız sevinirim

Güncellemeler:
cevaplarınız bu kadar mı ?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• odtülü olmak ayrıcalıktır ordan çıkan biri asla ve asla işsiz kalmaz benim tanıdıklarım ordan mezunalr ve işleri var ve hatta dünyanın her yerini gezmiş insanlardır kuzenimde geçen sene başladı odtüyü kazandı o da inşaat mühendisliği okuyor şuan da geçen sene hazırlık okudu şimdi bu sene 1 sınıfta olacak dert etme yani bir de şunu anlamıyorum illa odtüye gitmek zorun da değilsin bu arada odtüyü kazanmak kolay değil eğer odtüye gitmek ve gidebiliyorsan git derim bunu kaçırma ama istemiyorsan gitme zorlama zaten kendini bir de dediğim gibi ordan çıkan adam işsiz kalmıyor

1|0
    0|0
    • sağolun içim açılmadı o mühendisler iş bulmaz diyenlere karşı okuyup nerelere geldiğimi göstermek istiyorum

• inşallah oda olur ya herkez için herşey hayırlısı

• amin inşallah

Erkekler Ne Diyor 9

• ODTÜ mezunu biri asla işsiz kalmaz

1|0
    0|0
  • üniversitede kendini geliştirmiş herkes iş bulur, hangi üni olduğu önemli değildir.

ama sadece sınav vermek için okursanız boş menzun olursunuz.

0|0
    1|0
    • nasıl yani ben olmak istiyorum yani bu meslek benim aşkım severek insan herşeyi öğrenir o konuda sıkıntı yok

• bence kalmaz.hadi kendi bölümünden işe yerleşemedin avantaj olarak dil faktörü var.

1|0
    0|0
  • dil oldugu sürece iş bulur..

1|0
    0|0
  • iş bulmak ve aramak bir sanattır. akıllı olmak demek okuma kdemek değildir

1|0
    0|0
  • ODTÜ adı yeter. Ama illa kimyager olcam deme

0|0
    0|0
  • hangi dillri biliyorsun.

0|0
    0|0
  • kimya muhendisinin nasıl bir geleceği olacak ki çok iyi olmadıgı süreçte

0|0
    1|0
  • odtüden mezunsan sıkıntı yok iş bulursun kolay

1|0
    0|0
    • dimi yani herkez yok şu mühendislik okudu şimdi kasiyerlik yapıyo falan diyolar

• yani dert etme sakın bulursun iş

• sağolun içim açıldı

Kızlar Ne Diyor 2

• odtü de misin, bölümün nedir?

1|0
    0|0
    • yok daha değil sadece yazacağım bunu tercihlerede

• aynen öyle canım herkez için hayırlısın olsun

• aminn canım.

• Kardeşim odtü kimya mühde. İşsiz kalmazsın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...