Sevgilim sizce cimri mi?

kendisi kamu da mühendis, ben özelde çalışan öğretmenim ve yaz döneminde para almıyorum. eylül geliyo ancak çalışmaya başlıycam yani şu günlerde bitik durumdayım. neyse tanışalı 1 buçuk ay oldu. ayrı şehirlerdeyiz 1 saatlik yol var aramızda hafta sonları bir o geliyor bir ben gidiyorum. hesabı bu ödüyo tabi. ama ben nerdeyse hiç bir şey istemiyorum. mesela bir kahvaltı söylüyoruz iki servis alıyoruz gibi, bazen benden bozuk para istediği oluyo ya da yeri geldiğin de ben de diyorum ben de bozuk var diye. bazen de sipariş verirken hesap yapıyomuş ucuzuna kaçıyomuş gibi geliyo. ve acayip rahatsız oluyorum o zaman. sanki resmen parasını yiyomuşum gibi hissediyorum. mesela kont. bitti inanın alamıyorum şu günlerde babama aldıracağımı söyledim. ne zaman aldıracaksın ne kadar aldıracaksın diye sordu. söyledim tamam dedi mesela. hani ikimizde öğrenci falan olsak anlıycam da böyle olunca gerçekten kötü hissediyorum kendimi. ayrıca yanlış anlaşılmak istemiyorum ben maddiyatçı biri değilim ya da adamın parasını yemek düşüncesinde de değilim. ancak şu sıralar biraz parasızım ve bu olaylar üzüyo beni. siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
hemen güncelleyim mekan seçiminde lüks sayılabilecek yerleri tercih ediyo ama.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• ya bence abartıyorsun cimri değil sadece senden emin olmak istiyor sanki hem tanışalı kaç ay olmuşki daha yolun başındasınız biraz daha kendinize ısının ondan sonra çoğu şeydeki değişimin sende farkına varacaksın gönlünü rahat tut

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• senin durumu bıldıgı halde bu olanları yapıyorsa seninle ileriyi düşünmüyor gelip geçici olarak goruyor.bu bir cimrilik degil

0|0
    0|0
    • neden ki?

• yani ileriye dönük olsa eli açık mı olur?

• o kesın yazdıklarına gore

• cidden cimri gibi.Daha flört aşamasında bunlar aklına gelicek kadar rahatsız ediciyse yarın öbürgün evlenirseniz abov!

0|0
    0|0
  • Adam seni lüks mekanlara götürüyor, hesabı ödüyor, üstüne bir de cimri oluyor. İyiymiş! Herneyse soruna cevap veriyim. Eğer adamın derdi para olsaydı senin gibi bir çulsuzla takılmaz, kendi ayarında mühendis, doktor falan bulurdu. Derdi para değil, ama belli ki senin öyle.

0|0
    0|0
    • aşkolsun yaaa. ben tereddütümü yazdım. kırıcı olmamalısın.

• hep çalışmaya başlayınca ben de öderim.

• nerde mühendis doktor bulmak kolaymı kardeşim bence haklı kız cimri olduğunu düşünmekte bende olsam öyle düşünürdüm

• bence seni tam anlamıyla sevmiyor.Seven insan yeri gelir sevdiğinden canını esirgemez

Fallow me link

0|0
    0|0
    • sevdiğini hissettiriyo ama.

• ben de nefret ederim bu yüzden cimri olduğuna inanmak istemiyorum.

• 3-5 kurusun hesabını yapan adam degildir

• bir yere gidilir beraber yenilirde içilirde bir bayana hiç bozuk paran var mıdiye sorulurmu ayıp resmen? wallaa hocam işin var gücün var kendini fazla bağlama insan utanır o sözü söylerken yeri gelio bizde parasız kalıyoruz olabilir normal

0|0
    0|0
  • parayı başka kızlarla yiyor bacımm :D

0|0
    0|0
  • Tabi canım geçen yağmur yağdığında ortalık soğumuştu yani. Ee malum eylül ayı da geldi hani büyük ihtimalle ondandır.

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

• maddi durumu iyi anladığım kadarıyla parası varda harcamıyosa cimridir

1|0
    0|0
    • borcu falan vardır ya da ailesine yolluyodur diye düşünmek istiyorum.

• sağol canım ya içime su serptin valla :)

• ne demek insan ilişkinin içindeyken herşeyi tam göremeyebiliyo

• galiba cimri

1|0
    0|0
    • di mi.

• eski erkek arkadaşımla dışarıya çıktığımızda bazen ben öderdim o yüzden seni anlıyorum

• Mühendis olmuşsa kaç yazar cimri olduktan sonra boş ver ömür geçmez.

0|0
    0|0
    • ama seviyorumm :(

• Tamam işte yine de iyi fakat dikkatli olması gerekiyormuş o an

• nasıl yani anlamadım?

• benımde eskı sevgılım boyleydı.ben anladım senı.sen zaten sende olunca veren bır kızsın.yani yeri geldımı zaten kızda elini cebine atar.hep erkekten olmaz.onun yaptığı resmen hesapçılık cimrilik.ayıp bıkere bunları sormak yemeğın parasını hesaplamak.

0|0
    0|0
    • aynen çalışmaya başlayınca illaki ben de öderim.

• ben sevmıyorum erkeğin para lafını etmesını.ondada elbet olmadığı zamanlar olur ama bı erkek bunu dıle getırmmelı ya.bız halden anlamıycak ınsanlar degılız.ama onun dile getirişi tavırları cimrilikten öte hesapçılık

Yükleniyor...