Aramızın böyle olacagını hiç düşünmemiştim onunla..Ne yapacagım hiç bilemiyorum..

Yaklaşık 5 senedir netten tanıdığım birisi vardı.Bu insan aynı zamanda bizim birkaç blok geride oturuyordu.Onunla tanıstgmız bu 5 yıl içerisinde çok defa konuşmamız oldu.Aramız gerçektende iyiydi arkadaş olarak.Devamında geçen sene numaramı istedi ve devamında bir sure konuştuk ardından ben onun bazı dengesiz hareketlerini gordugum için tamamen hayatımdan çıkarma kararı aldım vede çıkardım.Ardından birkaç defa beni ekledi yeniden nette ve tekrardan listeme kabul ettim.Fakat hala konuşmuyoruz yani ben cevap vermiyordum daha doğrusu.Bir defasında konuşmama nedenimi tam olarak soyledm sorduğunda sadece o kadar..Devamında o yazsa bile asla cevap vermiyordum.Bundan bir ay öncesine kadar..Bir aydır asla yazmıyor birbirimizi online görsek bile konuşmuyoruz.Bundan yaklaık 3 gün once bir yazı paylaşmıştım duvarımda.''Hayatta öyle seçimler yap ki; kazandığın şeyler, kaybettiklerine değsin. ... Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.'' Devamında bu,twitterda hesabına hiç vazgeçme kazanacaksın diye bir cümle yazmış.Tamda aynı gun. acaba benim yazımı gorupdemi oyle bir gönderme yaptı emin olamiyorum..Cunku benim twt. hesabım yok mesela,yani gorecegmi düşünüyor olamaz sanıyorum. Sizce gönderme yapmış olabilir mi..? Bundan sonra hiçmi yazmaz acaba..:S

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• sorunlu bir adam madem neden merak ediyosun. yok öyle de kabul ediyorum diyosan sana yazdı demektir. önemli olan bakış açısı

0|0
    0|0
    • Dengesizlikleri olduğunu biliyorum ama onu neden hala unutamadığımı bende hiç bilmiyorum..

• rica ederim iyi geceler :)

• iyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...