Adını başlık koydummmm

Benim 2 yıllık bir ilişkim var ve sevgilim bana çok bağlı,bende onu çok seviyorum.Evlenmek istiyoruz ilerde ancak ben hayal kurmayı çok seviyorum kendime göze özellikle ikimizin bebeği olmasını...Bundan ona çok bahsediyorum o da istiyor ama daha çok ben bahsediyorum.Daha çok bahsediyorum dediğim laf arasında geçiyor öyle.Beyler sizin kız arkadaşınız biraz çok bahsetse bebek sahibi olmak istediğinden,bıkar mısınız ondan?O seni çok seviyorum asla bıkmam sendende düşüncelerindende falan diyor ama ben bu konuya biraz fazla düşkünüm.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler bu konuda biraz gec olgunlasiyor. Ben30 yasinda baba oldum ve 1 yilda ancak kendimi baba gibi hissedebildim. Sana tavsiyem evlenincebir sure kendinize vakit ayirin, yoksa cocukdogunca onun esiri oluyorsunuz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ewt bırakırım.. erkek yumurta kapıya gelmeden bişey yapmak istemez..kızlarsa aylar yıllar önce planlar..çoğu kızın hangi çocuğu hangi ünivde okucak o bile şimdiden bellidir :D

0|0
    0|0
  • Daha da bağlanırım ona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kızların doğuştan annellik isteği var erkeklerin sonradan baba olma düşüncesi doğuyo

0|0
    0|0
  • ee ne olmuş ki işte bıkmam diyor. zaten seviyorsa seni hiç sevmediği bişeyden de bahsetse bıkmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...