"İçimdeki güveni öldürdün bitme noktasına geldi" diyor. Daha önce yaşayanlar ya da akıl verenler var mı?

Nişanlanmadan önce herşey çok güzeldi sonradan sıkıntılar yaşanmaya başladı. önce aile meseleri karıştı birbirine sonra büyük kavgalar başladı. araba aldım sorun oldu. sen nişandan önce cok aglattın beni hemen nişan yapmayalım diye maddi problemleri kattın araya sonra nişan yaptın dedi. 1,5 aydır aramız limoni ve içimdeki güveni öldürdün seni seviyorum ama içimdeki sen bitme noktasına geldi diyor ne demek istiyor ve bu durumu nasıl kurtarabilirim? bide aramızda az biraz mesafe var hergün yanına gitmeli miyim?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Aranız düzelene kadar sık sık yanında olsan daha iyi olur sanırım.Bir de ufak bir hediyeyle gidersen yanına yada farklı ufak bir sürpriz aranızdaki buzları eritir belki böylece :)

1|1
    0|0
    • benim yaptığım sürprizleri kimse yapmamıştır ama hala daha teşekkürler gerek yoktu kırgınlık böyle geçmez diye kestirip atıyo :)

• sagol bhrr bu söylediklerini dikkate alarak davranacağım teşekkürler

• Rica ederim umarım herşey yoluna girer kısa zamanda :)

Kızlar Ne Diyor 5

• nisan yaptin diye evlenecek degilsin ya. oyle aileyle omur boyu muhattap olacaksin oyle bir kizla da omur boyu hergun farkli konular paylasacaksin. unutma. ona gore ya duzelt yada devam et hayatina onsuz.

0|1
    0|0
    • haklısında geçmişten gelen bir alışkanlık onla olmak türkiyenin her yerinde anılarım var onunda 4 yılda çok şey yaptım onun için ama aslında haklısın zamana bıraksam daha da düşünsem iyi olur

• evlilik omur boyu icin. bazen sevgiliyken yada nisanliyken birakmadin diye, omur boyu evlilik hayatida keske biraksaydim diye pisman olabilirsin. ama biraz uzak dur, madem okadar ani var okadar sene onun hatrina zaten karsi taraf kendini biraz da olsa duzeltebilir. veya ailesini muhattap ettirmez.

• teşekkür ederim peri bunu dikkate alacağım

• Of çok zor durum. Bence hemen bas nikahı yoksa çok sancılı ve yıpratıcı bir dönem olur.

0|1
    0|0
    • bi süre evlenmeyi düşünmüyorum diyor kırgınlıgı ve siniri geçmemiş

• O zaman kendi haline bırak. Kadınlar bazen böyle kendi kafalarında üretip yaşayıp tüketmeye ihtiyaç duyarlar. Sen kafana çok takma, ona da iyi hoş davran

• sağol roxanne

• sana söleyemediiği bir problemi wardır belki yada ailesi baskı yapıyodur kafasını karıştırıodur.

0|1
    0|0
    • aile baskısı kesin varda bana söyleyemediği bir problem varmı onu bilmiyorum :S

• Regl dönemin de falandır. Zamanla düzelir.

0|0
    0|0
  • daha evlenmeden böyleyse bu işten hayır gelmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...