Serçe parmağım yok, ama kaşınıyor. Nasıl kaşıyabilirim

Arkadaşlar olmayan parmağım kaşınıyor. Tıbben mümkün olduğuna dair yazılar bulunuyor internette.

Ancak ne yapacağım konusunda birşey yazmamışlar.

İntiharın eşiğindeyim. Hiç iyi hissetmiyorum kendimi. Boğuşamıyorum, yoruldum. Bununla bağlantılı olabilir mi ? Sinirim öyle bozuk ki, odamın köşesinde çektim dizlerimi karnıma ağlayıp duruyorum. Parmak yok kaşınıyor.

Güncellemeler:
Nasıl olduğunu soran arkadaşlar için bu güncelleme.

fantom hissi deniliyor. Araştırılabilir.

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gölgesini kaşıycaksın elinle..

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• olmayan şey nasıl kaşınıyor ?

0|0
    0|0
  • Psikolog ya da psikiyatriste gitmeyi denesen ( dalga geçmiyorum) belli ki gerçekten sinir bozucu bir durum

0|0
    0|0
  • GEçmiş olsun hareket et kan dolaşımın değişsin ilgini başka şeylere ver

0|0
    0|0
  • yoksa nasil kasinir ya ? )

0|0
    0|1
  • babamında baş parmağı yok ara ara ağrıdığını soyluyor sanırım sen olmamasına çok takmışsın bırak akışına hayatı neden olmadığını sen biliyorsun ya doğuştan ya da kaza eseri .. ileride daha lazım olan uzuvunu kaybetsen onu duşun mesela yuruyemesen onun için şukret ve hayata umutla bak

0|0
    0|0
  • benımde bazen kolum kasınmıs gıbı oluyor ama baska yerım kasınıyor. Tabi kolum var ama orayı kasıyorum bırsey olmuyor sende baska yerlerını kasımayı dene belkı sorun ordadır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bi yaşıma daha girdim :)

0|0
    0|0
  • evet bu mumkundur parmak kesile bilir. ama oradaki eneri akisi devam eder

0|0
    0|0
  • Acaba parmağının kökü mü kaşınıyor?

0|0
    0|0
  • kököünü kaşı ya da kaşınan yere en yakın yeri kaşı faydası oluyor :D

0|0
    0|0
  • Bu beyni yok ama düşünüyor gibi oldu. Çükü yok ama ossbir çekiyor gibi.

0|0
    0|0
  • Psikolojiktir bence.Sıkma kendini geçecektir.

0|0
    0|0
  • Uzuv kaybında beyin uzun süre durumu kabullenmez ve sinyal gönderin almaya devam eder, babamında işaret parmağı yok, uzun süre aynı durumu yaşadı, aklına kötü şeyler getirme kardeşim her halimize şükürler olsun, maneviyatını çürütme sakın.

0|0
    0|0
    • maneviyat mı ? Neyimizi bıraktılar ki ?

intihardan başka alternatif bırakmadılar. son bir kaç işim kaldı. Onları da halledip basacam damarıma havayı şırıngayla.

ne olacaksa olsun artık.

• Canı Yaradan verir ve alır. Unutmaki her karanlığın bir aydınlığı var, her gecenin sonunda güneş nasıl yeniden doğuyorsa senin bu zor döneminin arkasında da güzel günler seni bekliyor unutma, bu dünya zaten sınav değil mi? Bu da senin sınavının bir parçası, isyan etme ve Allah'tan gelene sabret ve her haline şükret, Mevlam neylerse güzel eyler, sabret elbet vardır bir bildiği, sakın kötü bir şey yapma ve öbür Dünya'nı karartma...

• Bununla ilgili tuhaf şeyler var araştırmanı öneririm .

Mesela bilirsiniz bazen insanın boğazını kaşıntı tutar küçük dilini böyle, elini sokup kaşıyasın gelir.

Aslında kaşınan bölge orası değildir kulağını kaşıdığında geçtiğini farkedersin ilginçtir yani.. Belki öyle bir durum olabilir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...