Herşeyin olduğu bir dünya düşünün sizcede sıkıcı olmaz mı ?

Herşeyin , ama herşeyin olduğu bir dünya düşünün.

Ne isterseniz o .. Canınız ne isterse, emeğe gerek yok çabaya gerek yok istiyorsun ve geliyor.. Fazlasıyla sıkıcı olmaz mı ?

Şahsen Cennet kavramında bu mevcut, kişi orada paha biçilemez bir ütopya yaşıyacak ama sizcede sıkıcı olmaz mı ? Bir oyun düşünün , oyuna başlar başlamaz tüm hileleri aktif hale getiriyorsunuz ve oyunu hile ile bitiriyorsunuz o oyundan zevk alabilirmisiniz ? Sıkıcı olmaz diyenler sebeplerinide belirtebilirse sevinirim.

Müslümanım bu arada, yorumlarda hakaret etmeyin sadece merak ettim bu dünyada yaşadığımız zevki alabilirmiyiz diye.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• sen bence kıt düşünüyorsun.ne biliyorsun çalışmayacağını.belki çok seveceğin bir işi yapacaksın,oradaki yaşam hakkında bir bilgin mi var

0|0
    0|0
    • Ben kıt düşünmüyorum , kıt düşünen sensin asıl.

Kardeşim Cennetin ne olduğunu biliyormusun aç oku biraz.

Herşey var orada herşey dahasına gerek yok zaten.

• Din demek hadis demek demedim zaten.

Fakat sen bir müslüman olarak hadisi reddeder gibi konuşuyosun.

Aç Kuran'da hadislerin önemini oku aç ve cennetin içeriğini oku.

Hepsinden bol bol bahsedilmiş merak etme, ben baştan sona okudum zaten Kuranı.. Sizler bide dindarım diye geziyorsunuz ortada ama hiç bir şey bildiğiniz yok , öylesine inanmak işte neyse.. Kolay gele.

• sen bence tamamen atıyorsun.kuranda nerde hadislerden bahsediyor.evet kuran var ve peygamberimizin davranışları kuranın uygulamasıdır.biz emevilerin rüşvet olarak ısmarlama hadis yaptığını ve sanki peygamberimizin sözleriymiş gibi uydurulduğunuda biliriz.

• ya onu bende merak ediyorum ama cennetteki zevklerle dünyada zevkler aynı olmayacakmış, orda sıkılma olmayacakmış, burası oraya benzemez, sıkılma bunlar dünyaya ait duygular

0|0
    0|0
Yükleniyor...