Sevgilinize sebepsiz yere tüm gün boyunca mesaj atmadıgınız zamanlar oluyor muydu?

sevgilinize sebepsiz yere tüm gün boyunca mesaj atmadıgınız zamanlar oluyo muydu.küslük yok tartışma yok sebepsizce

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• oyle yapmam yapamam ,catlarim patlarim -_-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tabiki oluyo her dakika ona mesaj mı atayım bir günde sıkıntı yok bence o da her dakika aramasın mümkünse bunaltı geçirir insan öyle

0|0
    0|0
  • 1 hafta olmuştu zamanıyla

0|0
    0|0
    • ozamanlar ben işimde gücümde yoğun çalışıyordum bu kişiylede sevgili olmadan önce aşırı rahat uzak dur felan dediler bende işime gelir çalışıyorum zaten diyip rahat bir ilişki umdum ilk bir haftayı geçirdikten sonra 2. haftada daha geç mesaj atmaya başladım iş nedeniyle tam olarak şöyle bir mesaj yazdı'şuan mesaj yazmamanın nedenini gerçekten merak ediyorum '' die kahkaha attım ama yinede hemen yazamadım o haftadan sonra içinden psikopat çıktı hergün sürekli aramaya başladı sıkıldım önceleri güzldi

• şehsen yok bende :D

0|0
    0|0
  • Yo olmuyodu oluyosa büyük bir sorun var demektir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• oluyordu .

0|0
    0|0
  • Atmıyorsa sıkılmıştır yol ver hayatına bak boşver

0|0
    0|0
  • Kızların hepsinde olur. Kızlar bozuk makineler.

0|0
    0|0
  • tabiki hata bir süre sonra ben ona mesaj atmadım o bana mesaj atmadı dıe kız beni sildi barışmak için araba dolusu çiçek almıştım sakın yapmayın arkadaşlar zararlı cıkıyorsunuz hertürlü =D

0|0
    0|0
Yükleniyor...