Güzel olması ya da yakışıklı olması sizce önemli mi?

Bence önemli insanın kendine biraz bakması gerek diye düşünüyorum

Mesela şişman olması bir kusursa ağlamak yerine zayıfla arkadaşım

Kendine bak, dişlerin sapsarı saçların darmadağın üstün paçavra gibi ben sempatiğim beni beğenen böyle beğensin b.k beğenir sonra neden benimle olmak istemiyor niye ben onu hak etmedimmi niye istesin senin gibi birini

iç güzellik diyorsun önemli o ben nerden bilim için güzelmi yıllarca tanıdığın birisinin bile yeni nelerini öğreniyorsun.

Sevdiğin birini hayal edince içimi aklına geliyor insanın bağırsağınımı düşünüyoruz yüzü geliyor gülümsemesi hareketleri vs...

Daha uzatırdımda okumayı pek sevmiyoruz o yüzden kısa kestim yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• son derece önemlidir bir insan ilk izlenimini kişiliğiyle değil görünümüyle verir yeni karşılaştığın ya da tanıştığın birinin kişiliğini bilmiyorsun ama dış görünümüne bakarak yorumlayabiliyorsun ilk adım her zaman için görünüş çekicilik ve giyim tarzıdır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kendine bakması önemli tabi ama istediği halde zayıflayamıyorsa önemli değil. insan olarak güzel olsun. sekerek yürüyen bir köpek gördüğünde üzülsün. poşetlerini taşımakta zorlanan bir teyze gördüğünde yardım etsin. otobüste hamile bir bayana yer versin. çocuklara bağırıp çağırmak yerine onlarla muhabbet edip hal hatır sorsun. iç güzellik bu işte. asıl önemli olan ayağındaki tigerları değil bunlar

0|1
    0|0
  • Tabi ki önemli ama dediğin bakış açısıyla degil.Senin beğendiğin baskasina tipsiz gelebilir ama sen onun senin icin yaptigi bir sey hosuna gitmiştir ne bileyim bakisi sözleri ya da gözleri bred pitt gelse koluna sumugumu surmem dersin tam da böyle bence

0|1
    0|0
  • mesele dunya guzelı olması degıl ,güzellik tabii ki onemlı ama ilk şart değil.

0|1
    0|0
    • Dünya güzelligi açisindan demedim zaten herkezin güzellik anlayışı farklı...

Ben bir eleştiri yaptım insanlar giyimiyle karşılanır fikirleriyle uğurlanir diye bir laf var

Kendine bakmam gerek ki farketsinler... Istemek yetmiyor sadece biraz çabada gerekli..

• sen de haklısın

Erkekler Ne Diyor 1

• Bakımlı olmalı tabii

onun dışında çok güzel olması önemli değil,

müzik zevki ve kafası bana uysun birazda oyunlardan anlasın çok mu şey istiyorum yahu :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...