Yüzmek vücudu nasıl geliştirir?

asıl soru yüzerken kol kaslarımın oluşmaması için ne yapmam lazım?

0|0
733

En İyi Kız Görüşü

• yüzmek tüm vücudu çalıştırır. favori sporumdur bu sebepten. erkeksi filan yapmaz. selüliti önler, yaşlandığın zaman varis nedir bilmezsin, göğüs kasların kuvvetlenir ve memelerin sarkmaz. aynı şekilde kolların da sarkmaz yaşlandığında. kol kasın zaten erkeklerinki gibi olamaz. olması için boks filan yapman lazım ya da olimpiyatlara katılman lazım.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 33

• oluşmaması imkansız

1|0
    0|0
  • Yüzmek tüm vücudt kaslarını çalıştıran bir spordur ve senin istediğinin olması mümkün değil. Kulaç atmayacak mısın?

1|0
    0|0
  • her yerin çalışır kısaca yüz gitsin

1|0
    0|0
  • Vücutta bütün kasları çalıştırır safsatasını söyleyenlere pek rağbet etmemek gerekir; anüste bulunan yuvarlak kasları ve yüz kaslarından bir kaçını da çalıştırmamasına rağmen herkesin ağzına sakız olmuş gibi bütün kasları çalıştırır demeleri, adamı fıtık ediyor? Araştırdın mı, gözlemledin mi tüm kasları çalıştırdığını? Yüzmenin en güzel faydası yüzme antrenörlüğü yapmış biri olarak söylüyorum;

- Yer çekimi kuvvetine maruz kalmadan en güzel ve en rahat şekilde bedensel hareketleri bir senkranizasyon içinde yapmaktır. Güzel kalori yaktırır, vücudu ovalleştirir, bedenin en az deforme olduğu spor dalıdır. Kadınlar da en çok omuz yapısını geliştirir, tabiri caizse üçgenimsi vücuda sahip olur.

1|0
    0|0
  • ben 8 yıl lisanslı yüzdüm kücük yaşta baslamadııgın sürece öyle dusundügün gibi bir aşırı gelişim zaten olmaz kaldıki yüzmede kaslar body building gibi enine degil boyuna bir şekilde calısır seni kaslı göstermez o kadar ayrıca kol kasından daha fazla bir sekilde baldırların calısıcak buda selülitleri bayaga etkiliyor :) aynı zamanda gögüslerinin sarkmamasıınıda saglar hepsi bir yana en iyi stres atma yollarından birisi :)

1|0
    0|0
  • ben 10 yıldır body buıldıng yapıyorum kas yapmayı kolaymı zannediyorsunuz :)) iki kulaç atayım aa kollarım 5 cm büyüdü böyle olacağını sanıyorsan yanılıyorsun yok öyle bişey ağırlık kaldırmadan kolların büyümez sadece sıkılaşır

1|0
    0|0
  • Yüzerken bunun oluşmaması imkansız.

Ama tam yüzmeden, sadece ayak çırparak ilerlersen, bu durumda olur.

1|0
    0|0
  • Düzenli ve yıllar sürecek bir yuZme alışkanlığı edinilirse kadınların erkeksi hatlara sahip olmasına yardim eder. Onun haricinde oyle haftada bir kere bir saat yuZme ile hic bir gözle görülür kas gelişimi olmaz

2|0
    0|0
  • misal benim gözlerime çok iyi geliyor

kaç metre ötede güneşlenen bikinili seksi kadınları bile rahatlıkla dikizliyorum bir bilsen

1|0
    0|0
  • zaten yüzerken kol kasların gelişir. ama daha çok istiyorsan fıtnıss salonlarına git orada kol çalış sonra kasları sıkılaştır. çok güzel olur :)

1|0
    0|0
  • Öyle bir şansın yok . Ama yüzmeyi hobi olark yapaarsan kas oluşmaz spor olarak sürekli yaparsan o zaman oluşur ve afedersin çok igrenç bir görüntü ortaya çıkar

1|0
    0|0
  • omuzların genısler. kolları kurtarıcıım derken ucgen vucutlu olursun. boyun uzunmu?

1|0
    0|0
  • Vücutta ki bütün kasları çalıştıran tek yöntemdir yüzmek. Kolları etkilememesi için kulaç atmadan sakin sakin yüzeceksin.

1|0
    0|0
  • Bunu engellemek imkansiz gibi bisey. Yapman gereken daha az yuzmek.

1|0
    0|0
  • normal yüz işte

1|0
    0|0
  • 2 bucuk aydır düzenli yüzüyorum 7 kilo verdim + kanat kaslarım cıkdı sence iyimi

1|0
    0|0
  • bu imkansız ,

en çok omuz kasları gelişir.

1|0
    0|0
  • yüzmeden yap illa yüzcenmi yani?

1|0
    0|0
  • on numara güzel hatun olursun :)

1|0
    0|0
  • yeni baslıyanlarda kol kası çıkmaz.aldıgın protein düzeyine dikkat et

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 6

• Yüzme vücudunda bütün kaslarının aynı anda çalıştığı tek spor dalıdır.Bu yüzden kaslarda eşitlik sağlanır.Yüzmeyi geliştirir ve sık yaparsan kol kasında olur ama profesyonel diilsen ayrı çalışmalar yapmalısın

1|0
    0|0
  • omuzlarin genişse sakin başlama.

1|0
    0|0
  • Tüm kasları çalıştırıyor zaten

1|0
    0|0
  • Mutlaka oluşur.

1|0
    0|0
  • yüzmek spordur güzelleştirir tabi