İnsan piskolojinden çok iyi anlarım diyen?

Bunu nasıl başardınız ya da başarılabilir?

ve önemini birden siz duyabilir miyim bildiğiniz kadar?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Psikolog olmayı düşünüyorum. Birçok hocam,arkadaşlarım,ailem bu meslek için çok uygun olduğumu söyler.Tanıdığım insanlar ne zaman bir sorunu olsa bana gelirler onları dinler çözüm bulmaya çalışırım. Birçoğunun duasını almışımdır herhalde :) bir yerde okumuştum bu birazda doğuştan geliyormuş. Yani insanları dinlemek ve onları anlamaya çalışmak. Bazıları çabuk sıkılır çünkü. Önce dinlemeyi öğrenmek gerekli diye düşünüyorum. Bir psikoloğun yanında kalmıştım birkaç hastasıyla birlikte. Hayran kaldım.

1|0
    0|0
    • "Yani insanları dinlemek ve onları anlamaya çalışmak."

bu sanırım benim sormak istediğim.

bir bakışla adamın ne demek istediğini ne yapmak istediğini anlamak nasıl birşey nasıl bunu başarabilirim.ne işe yarar?

• sen cevap vermedin asıl sen ego yaptın gelip.

"Birçoğunun duasını almışımdır herhalde :)" çok mütevazi bir cümlemi?

ben neden ilgileniyorum'a gelince işim gereği.insanlarla her gün diyalog halindeyim ilk defa grdüklerimle.

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsan sarrafı derler.ama bunu herkese belli etmem

0|0
    0|0
    • karşılıklı oturuyorsunuz ve kucağında ya da masada çantası olan var.

Çantanın ipiyle oynaması neyin işareti?

Yada parmaklarını geriye doğru yaparak kıtlatması?

bu tarz şeyler.

• bunlar çok önemli şeyler :D

düşünsene adamın gelişinden ve elbiselerinden renginden saçından sana bahane mi sunacak yoksa olumlu cevaplar mı verecek bunu hemen anladığını ;)

• Eninde sonunda öğrenmcek misin 30 saniye önce öğrendin ne fark etti :D benim sadece sezgilerim kuvvetli kim nasıl biri onu anlıyorum

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...