Türkiyenin nükleer güç olmasını istermiydiniz ?

türkiyenin nükleer güç olmasını istermiydiniz ? sadece enerji demiyorum nükleer silah üretimi ve teknoloji geliştirmesi

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kubuzluk edip her tehditte nükleer silahları kullanırız demeyeceksek olsun tabi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• güçlü olmak adına ii olurdu ama nükleer saglıgı ciddişeklde tehdit ediyor, isteyenler nükleer santaral evinizin yanına kurulsa da aynen böle dicek misinz?

0|0
    0|0
  • Evet olmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kontrolsüz güç, güç değildir. Nükleer silahlar 2. dünya devletlerinin eline verilmemelidir.

0|0
    0|1
    • Nukleer silah hakkindaki goruşune eywlh ama kendi yasadigin ulkeyi ikinci sinif olarak gorursen bu kafadan cikamazsin bir kere kabullenmissin su eksilerimiz olmasa falan deseydin amenna ama bu sekilde cok yanlis benim kanaatimce

• niye istemeyeyim, bütün herkeste olacak bizde olmayacak, doğal kaynaklar bitince ne kullacağız, gidip millettenmi dileneceğiz.

0|0
    0|0
  • öyle bir şey olamaz zaetn olsaydı şimdiye olurdu

0|0
    0|0
  • Ben isterim kullanilcagindan degil guc olmasi icin soz gecirmek icin amerikanin butun dunyayi yonetmesinin ve soz gecirmesinin tek sebebidir silah kuvveti

0|0
    0|0
  • Olsa ne olacak.

0|0
    0|0
  • olmalı tabi ki de

0|0
    0|0
  • nükleer silaha pek sıcak bakmıyorum fakat enerji için yapılması ülke için çok önemli.

0|0
    0|0
  • evet olması gerekiyor

0|0
    0|0
  • Güç bizden yana olsun. Tabiki isterim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...