Türk kızların çoğu bakımsız çok da kaprisli siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Arkadaşlar hani türk kızları güzel filan derlerya ben bu söze katılmıyorum ya rusla özbekle çıktım türklere göre daha iyi hem kapris yok çokta sıcak kanlılar birde çok bakımlılar türk kızların çoğu bakımsız çokta kaprisli siz ne düşünüyorsunuz bu konuda.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• doğrudur napalım. türk erkeklerinin şansızlığı işte. :D

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• genelleme yapmak pek doğru değil ama birincisi türk erkekleri çok bakımlı olsaydı türk kızlarıda daha bakımlı olurdu bir diğer konu iste yetşiştiğin ortam ve eldeki imkanlara bağlı türkiyede sınıflar arası uçurum var diğer ülkelerin çoğunda durum böyle değil oturdukları yerden bile kendilerine yetecek hatta artacak bir gelire sahip olma imkanları var durum böyle olunca insanlar geçim derdinden bakımı unutuyorlar fakat özellikle yaz ayları duş almayı unutmasalar daha makbule geçecek :) tabi sözüm hatrı sayılır sosyetik güzellere değil .. :))

0|0
    0|0
    • sen sosyetık güzelsın anlasılan :)

• teveccühünüz teşekkür ederim :P :))

• rica ederım burdan konusulmuyor bız özele geçelım :D

• bu sitede senin gibileri toplasak bir elli kişi var, zevkler ve renkler tartışılmaz bu senin şahsi görüşün de, ne bu aşağılamalar sizde anlamıyorum en azından Türküz kutsal millet adına bari saygı duyun

0|0
    0|0
    • türküz buna itıraz eden yok ben lafımı ortaya koydum üstune alınan alınır. ben gerçeklerı söyluyorum kızların çogu bakımsız koltuk altı deodorant almaz lar suratına 1 kılo boya surerler.

• neyse ablacım senın tansıyon çıkacak ben konusmayım en ıyısı

• tipin belli ediyor zaten nasıl biri olduğunu kardeş

• uf defol git o zaman Rusya'ya yaa. Bizde sana ölüyoduk. Bıktım şu Türk kızlarını beğenmemenizden sizde bir Mario Casas değilsiniz.

0|0
    0|0
    • zorunamı gittı anlamadım ben bazı kızlar dedım demekkı sende onlardansın zoruna gıttıgıne göre.

• Üstüme alınmıyorumm! Türküm ben Türk. Yıllardır aynı şey Türk kızları şöyle Türk kızları kezban vs vs. Evlenebiliyosanız gidin evlenin bir Rusla Ukraynalıyla. Bu kadar şikayetci olmayın senin burda iki soru yazmanla bakımsız kızlar yarın kuaföre gitmicek. :)

• neyse ablacım sen çok stres yaptın anlasılan

• Bu kadar memnun kaldıysan onlarla olmaya devam et.Ama bigün bir Türk kızıyla evlenirsen de bu lafını unutma.

0|0
    0|0
    • turk kızların cogu bakımsız ve kaprıslı ben bunları anlatmaya çalıstım turk kızıyla evlenmıcem dıye bırsey demedım.

• ahahahha işte bu:d

• Genlerimize işlemiş o zaman siz russianlara devam ama bilmiyorsunuz ki en güzeller hırvatlar hahaha :D

0|0
    0|0
  • Turk erkekleride boyle salak olur

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• onların yetişme tarzı öyle olduğundan dolayı büyüyünce de çok rahat hareket ediyorlar bizim türkiyede kızlara erkekler ta küçükten canavarmış gibi aşılanıyor aman kızım erkeklerle arkadaş olma aman kızım erkeklerle bir yere gitme bu böyle dene dene erkeklere kızlar daha bir güvensiz yaklaşıyor birde biizim toplumumuzun sosyolojik yapısı bunu etkiliyor dini sebepler adetler falan. yabancı kızların kaprissiz olması korkularından çünkü ordaki erkekler burdaki erkekler gibi onların üzerine düşmüyor çok fazla ilgilenmiyor kaybetme korkusu onlarda da var vs tez yazılır bu soruya yahu :)

0|0
    0|0
    • dogru dıyon kızlara baksana zoruna gıtmıs hemen yorumda bıle kaprıs hahha :D

• üstume alınmam yorum bıle yazmam :)

• ha bide ekleyim şuda etkili erkekler üzerinde onlar doymuş artık anladınmı bizim türk erkekleri gibi aç değiller o yüzden çokta umurlarında olmuyo kızlar bu yüzden kızlarda onlara kapris yapamıyo mezhep geniş :))

• Sorun Türk kızlarında değil. Bizim rastladıgımız Türk kızlarına bizden önce 4-5 tane apaçi ya da abaza yavşıyor.Yavşadıkları için bunlarında totoları kalkıyor doğal olarak.Sorun kızda değil Türkiye deki sex kıtlığında.

0|1
    0|0
  • kim diyor türk kızı iyidir türk kızları sadece namus larına duskundu bu devirde oda bitti bence en iyi kızlar azeriler başka bilşmem abi.

1|1
    0|0
  • bencede genelleme yapma inan bakımlısı her ysbancı uyrukludan dahs bakımlı ve guzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...