Nasılsa ölmek için doğmadık mı

annemle babam babamın anneme aşırı şiddet uygulamasından dolayı boşanmıştı. annem yeniden evlendi ve babamın bütün öfkesi üzerimde. beni öldürecekmiş kaldıracakmış annemin gitmesine ben yardım etmişim vs vs. etmeseydim kadını öldürecekti. her neyse şimdi benim işim gücüm okulum var annem yanıma gel diyor ama gitmek istemiyorum bu sebeplerden ayrıca doğduğum büyüdüğüm şehri seviyorum kaçak olarak yaşamak istemiyorum. babamla aynı şehirde kalarak delilik mi yapıyorum bu durumda? nasılsa bir gün öleceğim gelsin öldürsün diye düşünmeye başladım hatta. bu arada uzaklaştırma kararı çıkarttım bugün ölsem de cezasını çekecektir herhalde.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• muhakkak ama tedbir senden takdir ALLAHTAN eğer hayati tehliken varsa bence uzaklaş ama öbür taraftada üvey baba var ALLAH yardmcın olsun

0|0
    0|0
    • o yüzden de gitmek istemiyorum benim evcil hayvanlarım var açtı telefonu evde hayvan sağlıklı mı diyor sinirlendim iyice kalmaya karar verdim

• aynen bugün karakola gitmek durumunda kaldım polis memuru duruma gülüyor okuyorsun iş sahibi oluyorsun bilmem kaç yaşa geliyorsun ama yine de baba ya da eş bir erkek baskısına maruz kalıyorsun

• :(( evet hayat bazen çok acımasz ALLAH sizinle olsun inşallah evlenp uzaklaşrsnz orlardan

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen ölsen gitsen,hiç bişey değişmese belki haklısın derdim..

Sana bişey olsa baban hapse girer, annense senle birlikte mezara girer. Darmadağın olur hayatlar. Kırık dökük anlamsız bir hayat kalır arkanda.. Olaydan uzak dur, herşey zamanla durulacaktır..

0|0
    0|0
  • bu kadar korkak olma kendi savun ayrıca gizliden yazdıgın için bugun ölsen kimsenin haberi olmaz

0|0
    0|0
    • buradakilerin haberi olsa da bir şey fark etmez :)

• yanında kesici alet taşı o seni öldürecegine sen onu öldür fazla bir şey yatmazsın

• annen evlenmeseymiş keşke aranızdakı şiddetin sebebı neydı yanı neden şiddet uyguluyordu annene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir baba nasil bunlari yapabilir ya sende akillilik et kac kurtar kendini ne demek yasadigim yeri seviyorum

Mantikli dusun

0|0
    0|0
  • :(( of ya bu atrz şeyler benı çok üüzyor nefret edıyorum böyle erkeklerdennnnn

canım üzme sende kendını allaha dua et bol bol babanı ıslah etsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...