Sevgilimle çok özel bir gece !!!!

yakın bir zamanda sevgilim ile özel bir gece geçireceğiz. bütün bir gece başbaşa olacağız. ona öyle bir gece yaşatmak istiyorum ki beni unutamasın, daha sonra benden kopamasın istiyorum. öyle bir gece olsun ki benden hiç ayrılmasın istiyorum. bunun için ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım? mesela ne giymeliyim. o sıra da yüzümde makyaj olmalı mı yoksa doğal mı olmalıyım? mesela oje sürmeli miyim ne renk sürmeliyim ayak tırnaklarıma da sürmeli miyim? cevaplarınız benim için çok öenmli sevgilimle farklı şehirlerde yaşadığımız için daha sonrasında ilişkiyi sürdürebilmek için cevaplarınıza ihtiyacım var.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• kalçalara ilgisi varsa anal yap. sen bırakana kadar bırakmaz.

Diğer ayrıntılara çok takılma. Seni seviyorsa zaten sen olduğun için sever. Seksi bir gecelik ve temiz olman çok önemlidir. Pis bir kız zamanla tiksindirir. Evlendiğinde ev pis olur düşüncesi yaratır. Güzelce etek traşı falan ol. Parfüm sık. Geri kalan detaylar göze batmaz.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ar namus kalmamış memlekette

4|1
    0|0
  • bütün dişiliini kullan güzel ve seksi kıyafetler ve kışkırtıcı bir makyaj olayı bitirir

1|0
    1|0
    • teşekkr ederim

• insanlara akarsan türlü türlü insanlarvar içinden gelen sesi dinle sen

• insanların zihniyeti bozuk ya

• Sonradan pişman olacağın şeyleri yapma!

Sol yanımdan esen rüzgar kaybettirir nefesimi,kaybettim hevesimi.

Burası neresi mi ? Hayallerimi becerdiğin bilinç altım..Hayatı siklemem çünkü gülünç artık,

Dünüm çarpık bacaklı bir şeytanın asasında Kalbim ruhum ne varsa kasasında.

1|0
    0|0
  • şimdiki kızlar biraz akıllı oln sen adama kendını bozdurdun yarının garantısımı var adam ölcek gitcek napcaksın ? kim alır seni gerdek gecesi kocana ne diceksin günümüzün erkekleri o kadar saf degil kimse seni almaz ben dahıl %90 başkasının altına yatan bir kadını almam mantıgı vardır :D ve haklıyızda :D

1|0
    1|0
    • abi ben altına mı yatıcam dedim ya? öyle bişey olmayacak ben salak mıyım da izin vereyim

• hayırlısı olsn şimdidem :D

• ne hayırlı olsn ya :)

• Seni bir bozarsa birdaha koca bulma imkanın kalmayacaktır he kekeme birini bulup kapak atarsan o ayrı.

2|0
    0|0
    • ya öyle bir ihtimal yok. güveniyorum.

• bu devirde erkeklere güvenilmez kızım demedi deme. Unutulmayan bir gece olmalı diyorsun ve bu gecede anca bu şekilde olur. Dikkatli olmanı tavsiye ediyorum.

• hayır ben öyle bişeye izin vermeyeceğim ki ayrıca ona güvenmesem gitmem. öyle bişey yapmaycağından eminim

• Bir gece gecirerek baglayamazsin kendine o yuzden kasma bu kadar rahat ol ve bence makyajda yapma olabildigine dogal ol zaten baglamaninda baska bir yolu yok

1|0
    0|0
  • öyle bir gece yok. ütopik bir beklenti seninkisi:)

2|0
    0|0
  • Hep bu tufaya dusup perisan oluyorsunuz ki siz.

1|0
    0|0
  • sağlam bir prezervatif al sağlam prezervatif günümüzde çok önemli

1|0
    0|0
    • hayır o tarz bişey olmayacak.

• lan zaten bir fırtlık canınız var orda tecavüz eder :D

• he oldu. sen olsan oyle mi yaparsin

• yapma!bence pişman olacağın birşeyi.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aman kızlıktan olma bebeğim.sonra çok ağlarsın giden gitmşse.gece geçirme sakın gündüz geçir.hafif makyaj yeterli olur.üstüne şık ama abartısız bişey giy.doğal ol.kendini olduğundan farklı göstermeye çalışma.ama tekrar söylüyorum kızsan kız olarak kal.

2|0
    0|0
    • yok o tarz bişey olmayacak. kesinlikle olmayacak zaten bana öyle bir teklifte bulunursa gitmem ki. teşekkr ederim önerilerin iiçin

Yükleniyor...