O kadar bekle bekle o ise kafasına göre...

5 senedir nişanlıyız. nişanlım başka şehirde çalışıyor ve ayda bir geliyor.eskiden saat kaç olursa olsun gelir gelmez yanıma gelirdi. bu gün işten geldi ben onu okadar bekledim hazırlandım gelir bu akşam beni görmeye diye saç falan yaptım bide arıyorum hazırlanıyorum annmlerle dedemlere misafirliye gitcez,teyzemler gelmiş diyo.inanamadım. ne düşünürdünüz siz olsanız? niye böyle oldu nedir bu şimdi.bide bana kızıyo sen neden darilyosun kızgın konusyosun diye

Güncellemeler:
cok yalnizim cok uzgunum cok sinirliyim

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• 5 sene çok ama çok uzun bir zaman dilimi, bu kadar nişanlı kalmakla zaten aranızda ki ilişki sıradanlanmıştır. Sana göre heyecan tavan olabilir lakin karşı taraf için "öylesine" tarzı bir geliş-gidişi ifade edebilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• lan topik ben yıllardır seni bekliyorum sen kalmış bana ne diyon deseydin bence

0|0
    0|0
    • neden boyle yapmis olabilir

• nedeni ni ne bilmiyorum alnışbişeyde sölemek istemiyorum ancak yaptığı şey hiç hoşdeğil bence sen aynen benim dediğim bigi söle ona

Kızlar Ne Diyor 1

• bence olabilir bir durum sonuçta bir aileside var hani evet sinirlenmiş olablrsnde onlarlada zaman geçirmesi çok normal anlayışlı ol bence görmeye illaki gelicektr görmeden giderse o zaman sorun yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...