Sevdiğiniz ile koyun koyuna yatarken ona anlatacağınız bir masal var mı aklınızda?

Masalı terk ettik tıpkı insanlığın dünyayı terk ettiği gibi.

Haklı gerekçelerimiz de vardır bu gidişte elbette gerekçeler sonucu ırgalamayacak.

Masal en iyi sinema filminden daha etkilidir aslında zira kendi hayal gücün yönetir.

Neyse, gereksiz bilgi ziyanlığını bir kenara koyarsak ki koyduğum kenarı merak edip eşelemeye kalkmayacağınızı tahmin ederekten soruyu tekrarlayayım.

Sevdiğiniz ile koyun koyuna yatarken ona anlatacağınız bir masal var mı aklınızda?

Koyun koyuna'ya takılanlar o halde masal mı olur yahu diye heyheylenmesin ve büyüsün 24 saat sevişemeyecekleri gerçeği ile tanışsınlar.

Kamudan bir oyundan iki makas alıyorum.

0|0
22|23

En İyi Kız Görüşü

• Bir uğurböceği kondu bir papatyanın üzerine uzun bir yoldan gelmişti belki de soluklanmak için can havliyle kendini papatyanın üzerine atmıştı.Önce üzerine konduğu bu papatyanın bu kadar güzel olduğunu daha önce fark edemediğini anladı uzun uzun papatyayı seyretti.Papatya ise üzerine konan uğur böceğini ilk defa görüyordu bu kadar güzel bir yaratığın daha önce misafiri olmadığını fark etti bakışlarını renklerinden alamıyordu.İkisi de uzun uzun birbirlerini seyrettiler sadece.Sanki bir ses çıksa aralarındaki bu büyü bozulacaktı.Böyle başlamıştı papatya ile uğurböceğinin aşkları her gün uğurböeği uzun yollardan papatyasına o küçücük kanatlarını çırparak geliyor .Papatya ise yolunu gözlüyor sevdiceğinin heyecanla.gel zaman git zaman bahar bitti yaz bitti kış geldi karlar yağmaya başladı doğayı beyaz bir örtü kapladı.yine yollara düşmüştü bizim uğurböcüğü yüreğinde o ilk günün heyecanıyla yolda rastladığı bütün ağaçlar, bütün çiçekler yapraklarını dökmüştü birden içinde bir korku belirdi; ya benim sevdiceğim beni beklemekten yorgun düşüp kışa yenik düştüyse diye mırıldandı kendi kendine.Yüreğinde duyduğu korkuyla daha hızlı kanat çırpmaya başlamıştı yetişmek için sevdiceğine.Rüzgar şiddetini artırmaya başlamıştı tipiden yolunu göremiyordu uğurböcüğü .Çok yorulmuştu nefes almakta güçlük çekiyordu uğurböcüğü yorgunluktan harap bitap bir haldeydi ama içinde ki biriktirdiği sevgi ona biraz daha dayan az kaldı diyerek ona güç veriyordu.Artık kanatlarını çırpamaz hale gelmişti ve kendini yukarıdan yavaşça aşağı bıraktı.Havada bilinçsiz bir şekilde aşağı düşen uğurböcüğü artık kanat çırpmıyor, yüreğinde sadece sevdiceğine kavuşabilmek arzusu hiç olmazsa son bir defa onu görebilsem diyerek mırıldanıyordu…..Papatya sabah uyandığında her tarafı beyaz bir örtünün kapladığını görmüştü.Hayatında ilk defa görüyordu.havada epey soğuktu, beklemeye başladı sevdiceğinin uzaklardan gelişini.birden bir rüzgar kapladı her tarafı ve giderek şiddetini artırıyordu.tipi nedeniyle göz gözü görmez olmuştu.Papatyanın içini bir üzüntü kaplamıştı.sevdiceği kanat çırpmaktan yorulup vazgeçtiyse gelmekten ya da yorgunluktan gözleri ölüme kapandıysa.papatyacık üzüntüden gözyaşlarına hakim olamıyordu.Allahım ne olur o kapattıysa gözlerini bu dünya ya izin ver bende kapatayım bir daha çiçek açmayayım.Hala kanat çırpıyorsa bana gelmek için izin ver son bir daha onu görebileyim.

1|1
    0|0
    • Papatyacık başını gökyüzüne çevirmiş gözlerinde yaşlar içinden dua ediyordu.Derken gökyüzünden bir şeyin aşağı doğru düştüğünü gördü papatyacık ve gördüğünün kendi sevdiceği olduğunu fark etti. Ancak sevdiceği yere doğru hızla düşüyordu.onu kurtarmak için bir şeyler yapmalıydı.Tüm gücünü toplayarak boynunu eğebildiği kadar eğdi ve uğurböcüğümüz papatyacığın yapraklarının üzerine düştü.Papatyacık içinde büyük bir mutluluk hissetti ancak uğurböcüğü yorgunluktan bilinçsizce yatıyordu yapraklarının

• Sen bunu bitirene kadar adam çoktan uykuya geçmiş olur :))

• sen uyumamışın ama

Kızlar Ne Diyor 21

• Belki vardır masallarım ama anlatacağımı sanmam.

Zaten birçok masalla gelecek bana muhtemelen "seni seviyorum masalı, sensiz yapamam masalı, her şeyimsin masalı..."

Masallar masumiyetini ben büyüyünce kaybetti benim için.

0|0
    1|0
    • Biraz küçülmen lazım teqü.

Hayat, büyümek için hiç hoş bir mekan değil.

• sorun şu ki masal ve fıkra anlatma yeteneğim yok :S

1|0
    0|0
  • koyduğunuz o resmin sempatizanımısınız.bir zamanlar bende öyleydim.küçükte olsam biliyorum .soruyla bir alakası yok tabiki.ama soruna farklı bir yorumla katılayım.koyun koyuna yatarken masalmı gelir insanın aklına.neleer neleer gerçek olur değilmi.

0|0
    1|0
  • şimdi o bana masal anlatırken ;

beni gerçekten seviyo musun

en çok ne için seviyosun

beni ilk gördüğünde ne düşündün

bensiz yaşayabilir msn falan diye masalı masallıktan çıkarırım oda totosunu döner yatar en iyisi direk uyuyalım hiçbi zaman romantik olamadım.

1|0
    0|0
  • Tanıştığımız günden beri yaşadıklarımızı anlatırdım.

Bizim için en güzel masal o olurdu.

- Sevgilim yok.)

0|0
    1|0
  • Kendi masalimizi anlatirim

0|0
    0|0
  • bu almış

bu getirmiş

bu pişirmiş

bu yemiş

bu da hani bana hani bana...

ben bir bunu anlatırım galiba sdfghjkl

0|0
    1|0
  • Uyuyan güzeli anlatırdım aşkı anlasın denyo.. masallar hayal ürünü istediğini çıkar istediğini koy.. ister herkes iyi ister hepsi kötü senin dünyan ve insanın kendine ait dünyası olması harika :)

0|0
    1|0
  • bende anlatmam oda anlatmasın mümkünse :)

0|0
    0|0
  • O masal anlatsin ben dinlerken uyuyakalayim..

Yok yahu sevmedim , benim odun yapima ters bunlar.. Mac ozetlerini izlerken koltukta uyuyakalmayi tercih ederim...

1|0
    0|1
  • en güzel masal aşktır. bunun için anlatmam değil, onun gözlerime bakması gerekir...

0|0
    0|0
  • ona olan aşkımı anlatırım böyle arada kafamı kaldırır tatlı tatlı bakarım gülümserim bence hoşuna gider

0|0
    0|0
  • çocugumuzu anlatırdım ikimizin kıymetlisi olacak şeyi :)

0|1
    1|0
  • "insanlığın dünyayı terk ettiği gibi." bundan ibaret bir masal cikabilir ortaya

1|0
    2|0
  • o bana anlatsın yeeapp :D

0|0
    0|0
  • hey! Tüy kadin var.anlatmayi sevdim.uydurma seyleri tercih ederim yine de.

0|0
    1|0
  • Deniz Koydum Adını!

0|0
    0|0
  • Bir gün bir palyaço varmış bütün ağlayanları güldürürmüş bir gün bir adam yoğun ağlama teşisiyle doktora başvurmuş doktor da demiş ki git o palyaçoyu bul o seni güldürür o da demiş ki o da benim.

1|0
    0|0
  • Sanırım göğsüne yattığımdaki o huızur benim en büyük hayal olan masalımdı..

1|0
    1|0
  • Ooff hafif yagmurlu bir havda buz gibi bir evde camin kenarindaki bir yatakta onun sicakligiyla yalnizca huzur bulup sarilip uyumak zaten bir masal :(

0|0
    1|0
  • ilk defa bir erkekten böyle bişey duyuyorum. ne kadar hoş olur eşimle sevgilimle uyumadan once sarmaş dolaş yatarken uydurma birşeyde olsa bir masal anlatması. şuan hayal ettim çok hoşuma gitti :)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Böyle saçma sapan sorular soran insanların gerçek olduğunu düşünmek beni çıldırtıyo. Böyle hazır bir bilgi mi olur? Bunun şimdi ailemle yemek yerken onlarla ne konuşmalıyımdan farkı var mı? Ne yapmaya çalışıyosunuz arkadaş? Hep en iyi olalım. En beğenilen hareketleri yapalım. En güzel hikayeleri anlatıp en etkili sözleri söyleyelim. Karizmalar uçuyo havalarda. Bir de utanmadan millete ahlak dersi vermeye çalışıyosun. Bi insan bir soruyu bu kadar gıcık sorabilir sanırım. Masal soracaksan masal sor arkadaş. İlla spesifik bir konuda istiyosan o şekilde sor. Zaten bütün masallar romantiktir. Aç kitap falan oku. Yok şununla böyle yatarken anlatılacak masalmış bu ne ya? Utan utan

0|0
    0|0
  • Koyun koyuna yattığım yastık ve yorgan var şimdilik, onlara da bir şey anlatmıyorum, ev ahalisi deli midir nedir? demesin diye... :D

Bir gün koyun koyuna yattığım biri olursa hayatımda, içinde bulunduğumuz ana göre, bir masal anlatırım. Hayal gücüm geniştir, bkz. içimdeki çocuk... :)

0|0
    0|0
  • Saçlarını okşayıp ona onu sevdiğimi, onun benim için ne kadar değerli olduğunu dile getirmek o esnada nefes alışverişlerimizın fısıltılarımızın birbirine karışması en güzel masal olsa gerek.

1|0
    0|0
  • Koyun Koyuna ancak otlardan söz edilebilir :D insan insana olsa belki gizemli birkaç hikaye anlatılabilirdi :D

0|0
    0|0
  • bir varmış bir yokmuş...

0|0
    0|0
  • Simdi bir cogu o guzellikleri yasatan,ogreten buyuklerimizle birlikte mezarda.

Artik masal kelimesi argoya eklendi.masal anlatma bana gibi sevimsiz cumlelerin icinde kullaniliyor.

1|0
    0|0
  • bunu açıp beraber dinleyip uyuruz :P :D tabi koyun koyuna yatacak bir eş bulunca link

1|0
    0|0
  • sevdiğimle yatarsam eğer zaten o anım masal olmuş oluyo benim.Konu ben,kahramanı o olur.Zaten kahramı oysa ben bütün masalllara varım

0|0
    0|0
  • göğsüme yatacak istediğim gibi bir sevgilim olursaaa roman bile yazarım ...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Yok be oğluuuum :D Genellikle Ahmet'in Feride'ye ettiği iltifatlardan çalar öyle söylerim sevgilime :D

0|0
    0|0
  • kırmızı b kız

0|0
    0|0
  • Koyun koyuna yatarken ona masal anlatacağımı sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Ne masalı hocam ya tek kelime etmez saçını koklar uykuya dalardım.

0|0
    0|0
  • ona parisin eyfel kulesini gösteririm yatakodasinda

0|0
    0|0
  • En sevdiğim olan oz büyücüsünü büyük bir zevk ile anlatırım :)

0|0
    0|0
  • bir varmış bir yokmuş bir incici sevgilisinin *mına koymuş son

0|0
    0|0
  • Martaval okumam ben.

0|0
    0|0
  • Ne yalan söyleyeyim devrim mücadelelerimizi hayal ederdim

0|0
    0|0
  • Var. Anlatmışlığım da var.

0|0
    0|0
  • bi polis 3 kadın hikayesi va r:D

0|0
    0|0
  • koyun koyuna değil davar davara uyu la sen ,

0|0
    0|0
  • Gecen ay YKY'e gittim ve "Her gune bir masal" kitabini sordum, yatarken her gece 1 tane okumak icin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...