Bir bakıştan bütün anlam çıkarılır mı?

21 yaşındayım her sabah ekmek almaya mepaş'a gidiyorum.Orda bir kız çalışıyor sürekli göz göze geliyoruz gülüşüyoruz felan.Ama bu olay yaklaşık bir yıl devam etti.Bir gün yine mepaş'a gittiğimde kız beni kenara çekti artık konuşacak mısın ? diye bağırdı.Neye uğradığımı şaşırdım.Hemen ne konuşayım ? dedim.Aynen böyle dedi İnsaf be insaf bir yıl oldu madem korkuyorsun hergün niye bakıp gülüyorsun ? dedi.Bişey diyemedim kusura bakma dedim çıktım.Sorum şu bu kız niye bu kadar abartı bir tepki verdi ? Bir bakıştan bütün anlam çıkar mı ? bir de ben o bakıp gülüyor diye bakıp gülüyordum.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Demek ki sana abayı yakmış ve sabrı taşmış

0|0
    0|0
    • Sana biri bakıp güldü diye sen 1 sene bekler misin ? Aslında kız güzel de benim aklımda hiç bir ilişki olmadı şimdiye kadar kimseyle de çıkmadım.Ama böyle tepki verenler çok oldu.

• Uff hiç uğraşamam hadi by

• Sana da umarım bigün o kız gibi yapıp onun kadar alçalmazsın.

Kızlar Ne Diyor 4

• sen ona meyil vermişsinnn aptal aynı şeyi ben yaşamıştım bir çocuk vardı sürekli bakardı sürekli üniversitede anı sınıftaydık haberim bile yoktuuu bakışlarından sonraaaa yakalamaya başaldımm ne tarafa baksam bakıyorduu suçum yoktuu ama böyle irdelercesine baka baka beni etkeilemiştiiii hem de çok fazlaaa

0|0
    0|0
    • Ben herkese öyle bakıp gülerim.İlk karşılaşmamızda ben o kutu felan taşıyordu yardım edeyim mi ? dedim.Çok sağol dedi güldü.Sonradan işte gide gele gide gele o güldü ben güldüm felan ben de bir de pek duygu yoktur.O gülüyorsa ben de gülerim pek düşünmem ne düşünüyor diye.Böyle bir tepki vereceğini bilseydim o akdar abartmazdım :D

• 30 - 35 de çok geç gibi de mi ? ama yapılacak bişey yok.Duygu felan yok bende olursa sadece cinsellik için olur.O da şerefsizlik olur.Birine gidip konuşacak kadar da düşemem.

• daha erken senin için fazla uzatmayı sevmiyorum zamanı var bekle ve gör tamam mıı ama bekleee bunları konuşma fazla çünkü yaşayacağın ilerde

• ben sen gülüyosun diye gülüyodum de açık açık :D

0|0
    0|0
    • Hiçbi kızla çıkmadım o yüzden senle de birlikte olamam dedim ertesi gün.İş arkadaşları söyledi ağlamış felan da düzelir ya hep yaşadığınız acılar işte :D

• Kardeş dizginlemek diye bişey var sen bir işte 14 saat çalış eğer bu yaşına kadar biyere işe girip çalışmak diye bişey duyduysan.Sonra gel cinsellik düşün.O zaman harbiden ayakta alkışlarım.Benim hayatım rutin kardeşim hergün 6 da kalkarım ekmek almaya giderim 1 tane.Kahvaltı yapıp işe giderim akşama kadar da dönmem.Beyin kalmıyor insanda ki cinsel bişeyler düşünelim.Sabahları işte gördüklerime bakarım şöyle bi.Pazar günleri sahilde varsa onlarla bakışırız.Benim bütün heyecanım bu anlatabildim mi

• kardeşim ben oturdugum yerde para kazanmıyorum benim hayatım seninki kadar rütin değil. ben çifçiyim senede 6 ay çalışır c.tesi pazarım olmasan 6 qy yatarım yani se nelik kazanırım gelirim çok iyi sen bakışarak tatmin olursun bende sevişerek :). beni ilgilendirmez senin zevkin naparsan yap :D laylaylom yani

• Yazik be ya:)

0|0
    0|0
    • hangimize :D

• Rahatlik dogallik var ama tek basina olmaz tipin de vardir.

• Bence çok kötü değilim çok iyi de değilim.Tip olarak yani.

• o başına gelen ilk ve son şey olacak. geç dalganı şimdilik.

0|0
    0|0
    • Şimdiye kadar kimseyle çıkmadım hep yalnızım evde de yalnız kalıyorum kimsem yok dalga geçilecek biri varsa o da benim.Ama kimseyle birlikte olayım diye de kendimi yırtmadım hiç.O yüzden şimdilik bir problem yok.

• kusura bakma öyle atarlanıyorum arada :D

• önemli değil :D

Erkekler Ne Diyor 5

• mepaş bilmiyenler için milli ekmekçiler po*noculuk anonim şirketi :D hamam taşı gümüşten yeni geldim si*işten benim yorumu en güzel yap admin beyler görmeden hoba hobaaa :D:S:aS:AD:SA:D

0|0
    0|1
  • çekingen misin kızlar atlıyor artık hey Allahım ne günlere kaldık hoşlanmış demek ki ne diyim ama bir dene bence gönlünü falan alsaydın keşke bize gelmez ki böleleri :)

0|0
    0|0
    • Kız güzel ama sevmediğin biriyle birlikte olmak da kendini kandırmaktır bence.Kimseye aşık olmadım hep bakıştık gülüştük bişey çıkmadı gidip de konuşacak kadar alçalamam yani.

• bize denk gelmezki böyleleri şans yok 1 sene nedemk bilader ömrünü boşuna yaşıyosun kıçını kaşıyosun. açıl kıza açıl utanılacak zaman mı gençlik gidiyor tadını çıkar :)

0|0
    0|0
    • yok ya böyle daha iyi.Çünkü ben yalnızım kimsem de yok.Evim arabam var Allah'a çok şükür ama daha oturtamadığım şeyler çok 30 - 35 yaşına kadar herhalde karşı cinse ilgim bu kadarla sınırlı olur.

• en nefret ettigim meslek biliyomusun emlakcılar çok acımasız benide baya bir zarara soktulqr allah bildigi gibi yapsın.

• Kardeş sizi kim zarara soktu bilemem ama bizim işimiz alıcıyla satıcıyı buluşturmak ve komisyon almak aracı gibi bişey işte.Kimse de şimdiye kadar çok şükür gelip şikayet etmedi :D

• eğer beğeniyorsan bir şans verebilirsin bence.

0|0
    0|0
    • yok ya 21 yaşındayım daha kimseyle çıkmadım biriyle birlikte olmak bana göre değil .Ben daha cok deli etmeyi seviyorum kız öyle bağırınca çok hoşuma gitti :D

• püff ne sıkıcı bir hayat

• Parası iyi bitek :D bikaç sene daha böyle devam ederim sonra daha az yoğun olabileceğim bir iş kurarım belki.O zaman dediğin gibi daha eğlenceli bir hale gelebilir hayatım.

• konuşsana olum kız çekmiş kenara ben çekerdim kenara kalıbına senin

0|0
    0|0
    • Hiç bir kızla çıkmadım ama eminim benim yaptığımdan daha eğlenceli değildir.Bakışıyoruz bekliyor konuşmuyoruz bile sonra gelip ne zaman konuşacaksın diyorlar :D

• sende ruh hastalıgı seziyorum

• yok gayet sağlıklıyım.Hiç kız arkadaşım yok ama erkek arkadaşlarımla aram çok iyidir.Kızlarla ilişkim de yukarda anlattığım gibi devam ediyor :D

Yükleniyor...