Annenizin veya babanızın asla izin vermediği bişey yaptınız mı? ve sonuçları ne oldu?

Evet arkadaşlar hiç annenizin-babanızın asla izin vermem,yaparsan öldürürüm seni dediği bişeyi yaptınız mı ve sonuçları ne oldu :D reşit olmadan önce :D

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• benım oldu babam asla yapma yaparsan evlattıktan redderım dedı bende yaptım :) keşke babamı dınleyıp yapmasaydım adam haklıymış:D

0|0
    0|0
    • ne yaptın :D

• :)) evet ks ye uye oldum bana sakın olma dedı orda hayatını askını bulursuın dedı :) bende senı redderım dedı:D

• hayatının aşkını bulursun demiş :) adam haklıymış :D

Erkekler Ne Diyor 5

• bi ara okulda yangın çıkmıştı babamda okulda kal demişti bizde kaçtık annem merak etmiş beni okula gelmiş anneminde o zamanlar ayağı kırıktı o halde tüm okulu aramıuş bulamamış korkmuş ağlamış en son eve geldiğimde polisler filan evde annem ağlıyordu babamda baya bir azarlamıştı :D

0|0
    0|0
  • babamın izin vermediği her şeyi yaptım ve hiçbir şey olmadı en fazla dayak yedim. annemin izin vermediği bir kaç şey yaptım onlarda da eve dönerken az daha ölüyordum o günden sonra hep iznini alırım.

0|0
    0|0
  • cok bazinda simdiye kadar haberleri yok bazilarindan var

0|0
    0|0
  • Evet, ateşle oynama derlerdi.. bir ara odamın yarısını yaktım. nedense hakarete uğramadım :D

0|0
    0|0
  • sanırım yapmadım :/ aslında onları çocukluğumda pek görmedim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• asla yapma dedikleri bir sey olmadı .

0|0
    0|0
  • Ben uyurken dışarı çıkma demişti. Çıkıp seksek oynamıştım inip beni yukarı çıkartmıştı. ve çok ciddiyim oklava ile dövmüştü beni. en son oklava ile kafama vurduğunda oklava ikiye ayrılmıştı.

0|0
    0|0
  • Yapmadım uslu kızım ben :D

0|0
    0|0
  • evet oldu sonuçlarıda çok güzel oldu hiçte pişman olmadım :) ve onların yapma dediklerini yapınca daha zevkli oluyordu :D

0|0
    0|0
  • Çocukluk arkadaşım ehliyetini aldığında onların arabasını kaçırmıştık bir kaç kere :) Nasıl güvenip onun arabasına bindim bilmiyorum:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...