O zaman neden bu kadar ilgilendi?

bir internet sitesinden bir cocukla 4 ay watsap tan yazıştıktan sonra görüşmeye başladım. hersey cok guzel gidiyordu ama benm çalışmalarımın yoğun oldugu bir donem oldugu için arada ona mola verelim çalışmam lazım demek zorunda kalıyordum. 3-4 kez görüştük kahve yemek vs vs iyi gitti sonra devam ettik. bana benden hoşlandığını söylüyordu ve zaten sabah akşam çok ilgiliydi. sürekli iletişim içindeydi. 9. kez buluştuğumuzda aramızda yüzeysel birşeyler geçti. ertesi gün kendimi çok pozitif hisederken yakın bir arkadaşım mesaj cekti bana ve tanıştıgımız siteden görüştüğüm cocugun ona mesaj attıgını söyledi (cocuk benim arkadaşım oldugunu bilmiyordu) hemen mesaj attım cocuga böyle bir mesaj atmışsın diye. olayı normalize etmeye çalıştı evet atmışımdır işte cok bunalıyorum gibi saçma sapan birşey söyledi. tartışmanın ilerleyen bölümlerinde benim hep mola verdiğimi ve net görünmediğimi söyledi. ama bence bu gereksiz bir neden. çok üzüldüm 2 gün. hiçbirşey yokmuş gibi mesaj atmaya devam etti. bana bir daha mesaj atmamasını söyledim. ama 3 hafta geçti hala aklımda. neden bu kadar çok üstüme düştü anlamıyorum eğer ertesi günü sağa sola mesaj atacaksa? bu kadar mı değersizmişim ben

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Nerde tanışırsan tanış biriyle ilgileniyorsan ona buna öpücük dağıtmayacaksın oran buran oynamayacak..

Eğer bunu yapıyorsa bence ciddiye alınacak bir tip değil önüne gelene öpücük dağıtıyor.O siteye hala üye olması bile başlıbaşına bir sorun bence..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yuh olayı anlayamamışsın çocuk senden bişeyler bekliyordu sen mola verelim demişsin oda anladı senle olmucak madem sen istemiyosun gibi hissettirirsen karşı tarafa oda haklı başka kızlara yönelilr onu suçlayamassın bence bu konuda sen haksızsın ilgilendi seni elde etmek için elde edemediği içinde başka kızlara yazdı

0|0
    0|0
  • senin değersizliğinden değil adamın abazalığından :) takma yani

0|0
    0|0
  • Yaş grubunla bu serzenişin arasında bir çelişki var gibi sanki?

0|0
    0|0
  • Gel de içme.

0|0
    0|0
  • Yav 4 ay hala birşey yoksa vazgeçmesi normal değil mi? Duvarlara dil dökse daha iyiymiş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sende değil adamda dengesizlik...

değersiz değilsin,senin değerin kişilerin bakışında değil kendi içindedir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...