Ne ekleyebilirim başka?

arkadaşlar benim 5 kilo fazlam var spora gidiyorum 2 aydır 9 kilo verdim 2 ayda 5 kilom fazlam kaldı yulaf ezmesi aldım onu sütle yiyorum öğlenleri sabahlarıda 3 yumurta ama yulaf ezmesi işkence ya ona ne ekleyebilirim :D var mı öneriniz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bol meyve yiyebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• badem,ceviz,kuru üzüm/kayısı.

tadı kötü mü ki.?

nestle nesfitlere benzemiyo mu?

0|0
    0|0
    • güzel değil çok kötüde değil tatsız birşey ya ve yutulmuyor direk çiğnemen gerekiyor :Dhayır benzemiyor onları özlüyorum :(((

• Salata falan

0|0
    0|0
    • salata yiyemiyorum ya :( hiç hemde geçmiyor boğazımdan salata çok faydalı biliyorum hatta birebir ama 2- 3 çatal anca yiyebiliyorum :/

• meyve ekleyebilirsin.iki ayda iyi vermişsin nasıl verdiğini anlatta bizde deneyelm:)

0|0
    0|0
    • bol bol su , düzenli spor , boğaza dikkat :D ve motivasyonu hiç düşürmedim eye of the tiger güzel oluyor :D

Erkekler Ne Diyor 6

• 1 tane hindi salamı yiyebilirsin mesela , dana salamına göre daha sağlıklı ve daha az kalori içeriyor.Ben tadını beğeniyorum.Protein değeride güzel.Ayrıca 1 avuç ceviz yemeni öneririm.Bitkisel yağ içermesine rağmen çok sağlıklı.

0|0
    0|0
  • Yulaf ezmesinin amacı lif ihtiyacını karşılayıp seni tok tutması. Yerine yüksek lif oranına sahip başka gıdalar alabilirsin önemli olan lifli olması

0|0
    0|0
  • Kilo vermenin en iyi yolu merdiven çıkmak ve yürümektir. Asansörün hiç olmadığını say ve evine merdivenlerle çık. Dolmuştan 10 dk. erken in ve evine yürüyerek git.

0|0
    0|0
    • spor yapıyorum zaten yarım saat koşu bandı 15 dakika bisiklet 15 dakika elektrik yani spor salonunda düzenli bir sporum var

• Merdiven çık diyorum sana.

• bizim mahallede hep bahçeli evler var müstakil evler hep yani apartman yok :D nese dolmuş dediğini yaparım

• müsli de alabilirsin. o da düşük kalorili sütle karıştır.

0|0
    0|0
  • bencede meyve

0|0
    0|0
  • gerekeni yapmışın zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...