Erkekler sizden yardım bekliyorum! Zor durumdayım çıkamıyorum işin içinden. Kızlar sizdende :(

Bir çocukla aramızda birşeyler vardı sonra araya soğukluk girdi daha doğrusu konuşmamaya başladı bugün okulda arkadaşı yanıma geldi tanışmak istediğini söyledi bende istemediğimi söyledim ve ona böyle bir mesaj atamayı düşündüm sizce etkili olur mu?

"İlk başlarda sorunun bende olduğunu düşünüyordum. Ama hislerim artık öyle söylemiyor. Önceden mesaj atardın ama artık bakmakla ya da bir tebessümle yetiniyorsun. Kafamı karıştıran şeyler oluyor. Yakın arkadaşın yanıma gelip tanışmak istediğini söylüyor onun dışında bir kaç kızdan bizimle ilgili konuştuklarını duyuyorum. Ne istediğini ne hissettiğini bilmiyorum söylemiyorsun. Başlarda benim için özel olan adam yok artık. Eğer sende aynısını hissediyorsan çokta garip olmaz. "

Sizce böyle yazsam olur mu? Neden birden yazmayı bıraktı öğrenmek istiyorum. Yoksa birşey olmamış gibi mi davranayım?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• hiç bişey olmamış gibi davran görmemezlikten gel peşinden koşma akışına bırak gelecektir tekrar eğer istiyorsa...

0|0
    0|0
    • O mesajida mi yazmiyim

• hiçbişey yazma sadece umursamaz davran ve sabırla bekle

Erkekler Ne Diyor 2

• Seni istese ve gerçekten sevse konuşmayı kesmezdi ama siz konuşurken ona soguk davrandıysan kendisinden hoşlanmadıgını düşünüp oyomatikmen soguk oldgun için senden uzaklaşmışta olabilir

0|0
    0|0
  • Size zaman harcamayan birine asla kendinizi harcatmayin ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence hic birsey yazma zamana birak belkide arkadasini seni test etmek icin yolladi bilemezsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...