En yakın arkadaşım zayıflıktan gidecek yardım

kızın boyu 177 falan kilosu 40 :O dedim çok zayıfsın artık öleceksin allahkorusun dedim yok ya okadarda zayıf değilim dedi neyin kafasını yaşıyor bu geçen seneden kalan bir haberde bir kadın 170 boyuyla 43 kilo olup zayıflıktan gitmiş. bu 177 ile 40 kilo. korkmuyor değilim. nasıl kilo aldırıyım buna ben

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• O arkadaşını arkeoloji müzesine kaldırsalar kemik olarak sergilenir.

Pasta falan yap yedir .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• öncelikle bir guatr testi felan yaptırın kilo almasını engelleyen sebeplerden biri olabilir daha sonra abandırın bunu kalorili yiyeceklere bir gece kalmaya cagırın aynı gün annanenizi ya da babaannenizide caıgrın o gerekli ilgiyi göstericektir.

0|0
    0|0
  • yemediği şeyleri yedirceksin :D öyle kilo alır :D

0|0
    0|0
    • bişi yemiyorki. denize gittik geçen kız iskelet gibiydi hatta iç organalrı bile gözüküyor. çok çabuk yoruluyor zaten 2 merdiiven çıkamaz oldu korktum :P

• iyi bir dayak lazım o ne ya :D bir erkek onla zayıf diye alay etmesi lazım bence :D

• senin aldırmana gerek yok zaten bundan sonra mecburen alcak.bi sey kalmamıskı

0|0
    0|0
  • ünv de bir arkadşaımında öyle bir arkadaşı vardı. kız 165 boyunda 35 kiloydu.. hastaneye yattı o şekilde kilo alabildi..

0|0
    0|0
  • kıskanma bence rahat bırak arkdaşını

0|0
    0|0
    • neden kıskanıyımki ?

• senin anlaşıyını ben ozaman. denize gittik geçen bırak kemikleri iç organları bile gözükür olmuş. 2 merdiven çıkamaz oldu çok çabuk yoruluyor 7 yıllık arkadaşım korkmam anormalmi? sen 180 boyla 40 kilonun ne kadar orantısız olduğunu anlamıyorsun sanırım. ayrıca boyum 174 3 cm için kardeşim dediğim insanımı kısanıyım ?

• yaw sende haklısın anlıyorm :D

• Nereye gidecek ... ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu bir hastalik nekadar zayif olsada aynada kendini sisman görüyor ayni hastaligi arkadasim su an yasiyor kizi zorla 25 kiloyla hastaneye yatirdik ve uc aydir anca 32 kiloya cikti ve kilo alamiyor bu hastalik gercektende cogu zaman ölümcül sen ona kilo aldiramassin onun bir doktora gitmesi gerekir özel bölümler var kontroll altinda psikolog altinda tedaviye baslamasi gerek

0|0
    0|0
    • aynen kızın iç organları görünür oldu hala kendisini zayıf bulmuyor kilo almak istemiyor. ama hastaneyede gitmezki inat çünki :P

• Kadınlar kulübünde birsürü şey var bunla ilgili millet denemiş yorum falan da yapmış oraya bir uğra sen aradığın herşey var ;)

0|0
    0|0
  • bol bol abur cubur al yedir bol bol yatmadan önce bol bol abur cubur yesin çok yesin ama

0|0
    0|0
  • hasta bence arkadaşın,ileri seviyede anorexia nevrozaya doğru yol alıyor

0|0
    0|0
  • fındık yedir kuruyemiş filan bademde kilo aldırır

0|0
    0|0
Yükleniyor...