Seveni arıyorum gören söyleyebilir mi?

birinin gerçekten sevip sevmediği nasıl anlaşılır? ve siz nasıl anlıyorsunuz?

0|0
6|21

En İyi Kız Görüşü

• Uzaktan bile olsa onun üzüldüğünü gördüğünde için yanıyorsa başkası için bile olsa ağladığında ona anne gibi şefkat edip merhamet gösteriyorsan,bir dakika bile ondan haber alamadığında içini kurtlar kemirip ne oldu acaba dedirtiyorsa,her anında keşke yanımda olsaydı gözlerime bakıp bir şeyler deseydi dedirten kişiye kanımca aşıksındır..tam ifade edemiyorum ama bende birini o kadar çok seviyorum ki ama söyleyemiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• sevgi değildir önemli olan şahsi düşünce tabii bu aşktır onemlı olan sonuçta ortalama 1,5yıl birisi ile ilişkı içinde olup hepsıne senı sevıyorum dıyebılıyorsun ama aşk oyle değildir yüreğine bir kere konar iki insanı birbirne bağlayan şeyın adı aşktır sevgı değil aşkta bulunmaz gelir seni bulur...bi insanı tartmak gerekir kilosuyla değil bakışıyla görüsüyle yaklasımıyla o zaten kendını bellı eder

1|0
    0|0
  • senin için herşeyi göze almışsa kıskanıyosa sana iltifat etmiyorsa seni seviyorum gibi bilki seni deli gibi seviyodur

2|0
    0|0
    • değişik bir bakış açısı :)

• Fenerbahçe maçının devre arasında o hatunu arıyorsam seviyorumdur.

3|0
    0|1
  • papatya falıyla

1|0
    0|0
  • gerçekten severse yanyanayken kalb atışlarını duyarsın yutkunuşlarını sesinin titremesini ellerinin birbirine dolaşmasını ve tatlı bir aptallık hissi verir insana bu insanın dünyada başına gelen en tatlı şeydir adımı : aşk tır...

1|1
    0|0
  • bizde arıyoruz görürsek söyleriz

1|0
    1|0
  • beni beğenenlere sevenmetre takıyorum :)beni sevenlerin farkına varıyorum :) titreşime göre ) :)

1|0
    0|0
  • Kendinden ödün veriyorsa beni sevdiğini anlarım.

1|0
    0|0
  • Söyle bana sen onu ne kadar seveceksin. Eğer gerçekten sevmesini istiyorsan sen de onu en az onun kadar seveceksin. Emek harcadığın kadar sevilirsin ancak.

1|1
    0|0
  • just here canyou accepted?

1|0
    0|0
  • Sana diyorum kızım, su kitapları al masanın üzerinden...diyen anneyi duymamamk ...sırılsıklam aşık olmaktan başşka bişy değildir.

1|0
    0|0
  • Seveni arıyorum gören söyleyebilir mi ? he var diyecektim .. İşte burda

1|0
    1|0
  • sixten sonra görebilirsin ahahahaha (güldürmedi)

0|0
    0|0
  • kıymet bileni bulursan sende bana haber ver...

1|0
    0|0
  • senin icin fedakarlık yapıyosa seviodur bnece

1|0
    0|0
  • çok seviyorsan ne mutlu sana eğer o sevmiyorsa allah belasını versin

1|0
    0|0
  • gözler kalbin aynasıdır yalan nedir bilmez onlar mavi, yeşil olsun aşkı inkar etmez onlar...

1|0
    0|0
    • valla öyleleri var ki gözleri bile yalan söylüü :(

• Gizliden aramışsın, geri dönemiyormuş.

1|0
    0|0
  • Gözlerini kaçırmasından anlarım, gülüşünden, bakışından anlarım..

1|0
    0|0
  • başına belamı arıyorsun :P

0|0
    0|0
  • Ben burdayım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şu tarafa gitti.

0|0
    0|0
  • kısaca senden bişey beklemiyosa seviyodur

0|0
    0|0
  • anlamıyorum

0|0
    0|0
  • bu devirde anlaşılmıyo sanırım...

0|0
    0|0
  • anlayamıyorum.anladığımda yanlış oluyor zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...