Milliler, Eurobasket 2013’e kabus gibi başladı görüşleriniz nelerdir??

D Grubu’ndaki ilk maçında Finlandiya ile karşılaşan ay yıldızlılar, 19 sayı geriye düştüğü maçta farkı 2 sayıya kadar indirmeyi başarmasına rağmen rakibine 61-55’lik skorla yenildi. Sakatlıklar teknik aksaklıklar ve takım olamama, teknik ekip?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan güney kuzey bütün finlandiya yı gezdim ne bir pota ne basket sahası ne de basket oynayan insan gördüm bu ülkeye nasıl yenildiler lan ahdgagdjkd

beter olun

0|2
    1|0
    • Aynen sana katılıyorum yazıklar olsun. Demek ki konsantre olaamışlar ve küçümsemişler olacağı buydu zatyen.

• Sırf cenk yüzünden demişsin olmadı şimdi cenk e yapılanların hepsi haklı sen sporcusun tepkini o şekilde veremezsin verirsen yakarlar seni.

• Sezon boyunca Galatasaray aleyhine yaptıklarını da unutmadım şahsen.Bi de milli takımda oyuncu ayartma krizi vardı.Furkan,Göksenin ve İlkan a.Sonucunu hepimiz biliyoruz.

Sonuç olarak üzülmedim aksine sevindim.Takım yakında elenip gelecek.Konsantrasyon sorunu yoktu bence takımın kötü sonuçlar alacağı hazırlık döneminden belliydi.Ama bu kadar kötü olacağını ben de beklemiyordum.

Kızlar Ne Diyor 3

• Finlandiya gibi bir takımı çok rahat yenerdik ama çok dikkatsiziz savunma takımı olduğumuzu söylüyoruz ama o bile dağınıklıktı hücumda ritmimizi hazırlık maçlarından beri bulamadık oyuncular çok ruhsuzdu NBA oyuncularımız bir türlü odaklanamıyor yarın İtalya var karşımızda Rusya,Yunanistanda var Allah yardımcımız olsun çok kötüyüz

0|2
    0|0
  • bu kabustan uyansak artık

0|1
    0|0
  • üzüldük malesef

0|0
    0|1
    • mutlak galibiyet parolası ile başlarsan sonuç hüsran olur elin dandik takımına yenildik.

Erkekler Ne Diyor 8

• Ligimizin orta sıralarındaki Tofaş,G.antep bb gibi takımlar sahaya çıksa finlandiya takımını yenerdi buna kalıbımı basarım.Kadroyu elbet tartışacağız ama şu-bu yok diye yenildik demek çok yanlış olur çünkü şuanki kadromuz finlandiyadan 5 gömlek üstündü.ribaund alıp elimizdeki topu kaybedersek boş adam bırakıp 18 sayı yersen senin sorunun ruhsuzluk yani ciddiyetsizliktir.Umarım kafa olarak toparlanırız

0|2
    0|0
  • Futbol Milli Takımının hali ortada

Olimpiyatlarda dökülüyoruz.

Amatör branşlarda ortalarda hiç yokuz.

TÜrkiye'de sporun geldiği noktanın açık kanıtı.

Kötü yönetim, yanlış insanlar, eksik teknik bilgi ve düşük kalite.

Bu tablodan hepimiz baştan aşağı suçluyuz.

0|1
    0|0
  • Tecrübelerine bayağı bir sövdüm...Hidayet ölüydü...Ersanda farksız...Yazık yedikleri paraya oynadıkları takımlara...Finlandiya alt seviye bir takımken acaba gruptaki güçlü takımlar karşısında ne yapcaz ?

0|2
    0|0
    • Demekki teknik ekipten tutunda oyuncu seçimlerini iyice sorgulamak lazım bence en önemlisi federasyonu sorgulamak lazım.

• Bu ekiple çok güçlüydük biz...Dünya ikincisi bir takımız...Ama eksik birşey vardı...Hatta kurgu gibi geldi bana...Aynı top kaybı defalarca tekrarlanınca insanın inanası gelmiyor...

• Galatasarayın yıldız oyuncusu Cenk Akyol geziye destek verdiği için kadroya almıyorsun, ataman-mahmudi gibi avrupa çapında saygı gören ve milli takımı çalıştırmaya hazır yerli koçların varken sadece ahbap-çavuş-yandaş diye bunak bir herifi getiriyosun. Başbakandan torpilli hidayeti zoraki oynatıyorsun.

Futbol, basketbol, eğitim,dış politika v.s her alana, benden ve senden, farklı mezhepten, farklı siyasi görüşten diye bakan bir zihniyet her alanda ülkenin içini yavaş yavaş çürütüyor, sporda 2.sınıf bir ortadoğu ülkesi olmaya dörtnala gidiyoruz.

0|1
    0|0
    • cenk akyol hiçbir zaman genel tercih sebebi olmamıştır yaptığı hareket yanlıştı ve cezasını çekti antrenöre gelince sana katılıyorum bogdan tanjeviç hiçbir zaman beğenememişimdir.

• Seçenkler vardı diyorsun adam kendine güveniyor teke teki deniyor yani adam yıllarını vermiş bilmiyor sen mi biliyorsun ha seninde bilgin vardır küçümsemiyorum ama parkede olmak çok farklı bir durum. Ayrıca her zaman nba oynuyor diye basketçiler aynı seviyedi mi oynuyorlar hayır iniş ve çıkışlar olabiliyor bütün spor dalları için bu geçerlidir bir kere arkadaş. Ha sorarsan hidayeti bende sevmiyorum ve oyun görüşünü alanlar demekki seviyorki devamlı mili takımda oynuyor.

• Ya bırak Allah aşkına cenk akyolun alınmamasını haklı buluyorsun ya sana daha ne diyeyim.. 1. si cenk akyol gs nin beko basket ligi maçından sonra ntv mikrofonunu yere attmıştır beko basket liginin sponsoru ntv değildir yayıncı kuruluşuda değldir. lig tv nin mikrofonunu atsa tamam derim. 2. gs formasında o hareti yapmıştır milli formada yapmamıştır. 3. bu halk ntv binasına yürümüştür tepkisi ortaya komuştur yandaş yayın yapıyorlar diye o da vatandaş oalrak ntv ye böyle tepki vermesi çok normal

• Hidayet ve ersandan nefret ediyorum net.

0|0
    0|0
  • Teknik ekipte sorun görmek zor. Bizi Avrupa'da 3.yaban koç var. Basketbolcularda sorun ararım ben

0|0
    0|0
  • italya maçını bekliyoruz

0|1
    0|0
  • valla şaka gibi

0|1
    0|0
Yükleniyor...