Siz olsanız ne yapardınız ? Kafam çok karışık fikirlere ihtiyacım var :(

Yaklaşık 1 aydır biriyle çıkıyorum. Farklı şehirlerde yaşıyoruz o İstanbul ben zonguldak. çıkmaya başlayalı 2 hafta olduğunda zonguldak a yanıma geldi beni görmek için beraber 5 gün geçirdik. ama bu 5 günün 4 günü beni sürekli öpüşmek için zorladı halbuki en başında yanıma gelmeden önce demiştim böyle bişi yaşamak istemiyorum diye. bu zorlamalar olduğundan beri iyi değilim sürekli kabus görüyorum zorla birileri öpmeye çalışıyor beni rüyalarımda. en ufak bir çıtırdıda bile ürküp korkuyorum :S ayrılmaya karar vermiştim ama bilmiyorum ayrılırsam pişman olur muyum bir yanım ayrılma pişman olursun bir yanım seni bugün buna zorlayan yarın neler yapmaz şimdi pişman olduysa ilerde yine aynısını yapabilir diyor.. sizce napmalıyım bana bir akıl verin ciddi ciddi lütfen :(

Güncellemeler:
Cevap veren herkese teşekkürler :) Bu saçmalık bitti, panikle doğru kararı veremeyebilirdim ama fikirlerinizi almak çok iyi geldi :)) Hepinize mutlu günlerr...

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• zonguldak da adam mı tükendi çık dışarı bir etrafına bak

3|0
    0|0
    • :) haklısın ne desen.. arkadaşımın üni.den arkadaşıydı o vesileyle tanışmıştık falan ne biliyim boşluğuma geldi bir an :/

• mesaj attım :)

• gördümde mesajlarını açarsan cevap verebilirim sana :)

Erkekler Ne Diyor 3

• sizi kullanıyor sanırım,yoksa bu kadar ileriye gitmezdi. Eğr çok seviyorsa kendisine dur diyebilmesi lazımdı bence sizi bırakacak...araştırın bil ki konuştuğu ve sevdiği de vardır uzaklık küçük sevgileri yok eder,aynen rüzgarın mumu söndürüp ateşi alevlendirmesi giibi...kendinizi fazla kaptırmayın..sonra üzülen siz olursunuz...

0|0
    0|0
    • eski sevgilisini unutamadığını düşünmüyor değilim. yüzük falan takmışlar kızla. yanıma geldiğinde arkadaşımda kalmıştı yüzün falan takmayı düşünüyomusun demiş arkadaşım ona. o da aynı hatayı bir daha yapmam falan demiş ne biliyim o kız çok üzmüş tahminimce de onu çok sevmiş. unutamamış olabilir haklısın

• sen bu zorla sana yaklaşma olayını baya baya kafanda büyütmüşsün ve takıntı haline gelmiş.. hergününü bunla besleyerek geçirincede bu rüyalarına bile yansımaya başlamış... bence biraz uzak kalmasın çünkü senin güvenini sarsmış. ve görüşmeye devam ettiğin sürece o korkuyu yaşıcaksın.

0|0
    0|0
    • evet yaşıyorum da malesef :/

• bitti :)

• En mantiklisi bencee

• güzel arkadaşım, böyle bir heriften sana fayda gelmez., bence bitir, ayrılmanı tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
    • sanırım haklısın. şuan pişman görünüyor ama bir daha yapabilir aynısını :/

• ilk görüşmede yapması çok yanlış bişey, ya bir daha yapmasa bile aklından geçenler , ve amacı belli oldu işte..

• doğru söylüyorsun..

Kızlar Ne Diyor 3

• kimse seni bişeye zorlayamaz zaten seni gerçekten sevse öyle şeyleri aklından bile geçirmez tabi ben iki kişinin arasına girmek istemem ama bence durum bu.

1|0
    0|0
    • taa gelmeden önce dedim olmasın böyle bişi diye. demesem gam yemicem :S

• ayrıl gitsin hiç pişman olmazsın yarın bigün başka şeylerde ister bu senden

• herifin amaç belli ilk buluşma da maşallah yani. Koy gitsin, salla ya ne pişman olacaksın.

0|0
    0|0
    • o kadar yolu geldim masraf yaptım öpmeden gitmim demiştir belki de uff..

• bu kadar saf olma. seviyorsa tabiki gelip gidecek.

• seviyorsa neden bunu yaptı peki bende bunu düşünüyorum. hem sevdiğinden geliyor güya, hem seviyorum dediği insanı istemediği şelere zorluyorrr

• aynı durum tıpatıp benim başıma da geldi emin ol daha berbat şeyler isteyecek senden kesinlikle ve kesinlikle ayrılmanı tavsiye ederim. yapmasaydım keşke dememek için düşün bence. İlk buluşmada bunu yapan erkekler sadece eskiyi unutmak için kullanırlar kızları. Ben çok geç farkettim bunları ama çok şükür kurtardım yakamı sonunda.. Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...