Sildiğıniz insanları düşünüyormusunuz

Bir arkadaşınızı hayatınızdan silmeye karar verdinız. Bunu onunla konuşarak mı bitırırsınız. Yoksa ona bisey demeden mi yaparsınız. Ve aklınıza sıksık gelir mi. Düşünürmüsünüz

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• bisey demeden yaparım, aklıma cok nadir gelir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Sildiklerim oldu düşünmüyorum sanki hayatıma hiç girmemeişler gibi

Demekki silmekle doğru yapmışım gereksizlermiş.

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • hiç sildiğim olmadı

0|0
    0|0
  • Yaptığı şeye bağlı

0|0
    0|0
  • cetvelimi kaybettim diye yas tutuyorum zaman zaman.hayatimdan cikardiklarimi da dusunuyorum tabi.en guzel halleriyle dusunmezsem cok cirkin oluyoruz yalniz.

0|0
    0|0
  • Benim canımı sıkan birisi ise kesinlikle onu hayatımdan silerim onu sevsem de kendimden değerli yok önce ben sonra diğer insanlar buda benim felsefem :)

0|0
    0|0
  • Hayatımdan o kişiyi silmeye karar vermişsem muhtemel bi' daha o yüzle karşılaşmak istemediğimdendir ,bu durumda karşı taraf tavırlarımdan bunu anlar ve o kişi orda biter .

0|0
    0|0
  • Şu an olsa belki konuşurum,ama konuşmadan yaptığım biri vardı. O hala yakın arkadaşı olduğumu düşünürken ben yavaş yavaş uzaklaştım ve o da sonunda bunu anladı. Aklıma sadece seninki gibi sorularda geliyor

0|0
    0|0
  • Ne olduğunu bilmeye hakkı var bence, konuşuyorum sildikten sonra da niyeyse kafamdan atamıyorum :/

0|0
    0|0
  • silmişim ki düşünmem daha önemli düşüneceklerim var:)

0|0
    0|0
  • o konuma geldiyse asla düşünmeden silerim acımam

0|0
    0|0
  • Hayatm boyunca bir kisiyi sildim ve arkama donüp balmadm bir daha..

0|0
    0|0
  • Bitmişse bitmiştir bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Hiç bişey demeden sildim hep aklımda haksızlık ettim ona pişmanım :(

0|0
    0|0
  • Duruma göre konusarak veya hic konusmayarak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hayır düşünmem alayına gider.

0|0
    0|0
  • sık sık gelmez ve konuşmadan silerim.konuşursam ağır konuşacağım için alınır ki ben bunu istemem.

0|0
    0|0
  • Silmek demek doğru bir ifade olmayabilir benim açımdan. Eğer hayatımdan çıkarmam gerekiyorsa sessiz sedasız giderim. Ne onu üzmek isterim ne de ona bir şeyler söylemek zorunda olmak isterim... Hayat devam ediyor, her durakta yolcu biniyor, her durakta yolcu iniyor. Biz ineceğimiz durağı bilmiyoruz ama yanımıza aldıklarımızla devam ediyoruz işte hayat...

0|0
    0|0
  • Sildiğim bir kişiye asla dönmem ... !

Sildim mi bitmiştir ... !

0|0
    0|0
  • İnsansa düşünmeye değer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...