Bruma u20 dünya kupasında 4 maçta 5 gol 2 asist yaptı bruma'yı transfer eden cimbomlular moraller nasıl?

galatasaraylılar moraliniz nasıl ve galatasaray olarak bu yıl beklentileriniz neler?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• çArşı özel soruya karşı diyerek fikrimi belirteyim gizliye,bruma geleceği parlak bir oyuncu fakat transfer ücreti daha aşağıda olabilrdi

1|0
    0|1
  • Geleceği iyi gibi duruyor hayırlısı :D

1|1
    0|1
  • Ben faydalı olup olmayacağından çok 6+0+4 sistemi dolayısıyla nasıl bir kadro oluşturacak terim onu merak ediyorum .

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • şampiyonlar ligi kupası konti garanti:DDDDDDDd

1|0
    0|0
  • şimdi madrid düşünsün

1|0
    0|0
  • Çok iyi bir yatırım yaptık hem performans olarak hem maddi olarak Bruma´dan çok katkı alacağız

1|0
    0|1
  • Balenin transferini bile gölgede bıraktı

1|0
    0|1
  • Son anda ancak o oldu ! o kadar beceriksiz bir yönetim var ki fatih hoca ne istediyse al(a)madılar transfer bitimine birkaç gün kala şampiyonlar ligi kadrosunun açıklanmasına 1 gün kala transfer o da zorla yazık bu büyük kulübe bruma kötü demiyorum ama ne olacak bu takımn hali orta saha da lazım offf gerildim yineee ...

0|0
    0|1
    • Tam aksine Bruma Fatih hocanın en çok istediği oyuncuların başında geliyordu. Onun haricinde defansın soluna bir transfer istemişti ama bu mümkün olmadı çünkü yabancı kontejanı vardı. Bu yönetim beceriksiz değil sadece biraz cimri. Şu yabancı sınırı olmasaydı bu sene üst üste bombaları patlatıcaktı ... Orta sahamızda gayet sağlam ...

• Lazio dayken yılın kova oyuncusu seçilmişti italyada o paraya daha iyi oyuncular gelebilirdi riera yine öyle bedelsiz göndermeye çalıştı yine olmadı defansta dany güven vermiyor altyapıdan adam gibi oyuncular da yok hakan balta defan yok adam mal semih defansta çok iyi emre çolak orta saha çok iyi snejder önemli maçlar dışında pek bişey görmedik kaliteli ama sakattı 4 ay yeni toparlanıyor ama lunu tekrar sölim takım iyi değil yaş ortalaması da fazla...

• Güzel bir transver takıma her türlü yardımcı olacaktır zaten biliyorsan Türkiyede sol bek sorunu var bu sorunu bruma çözecektir.

1|0
    0|1
  • 10 mılyon euro buyuk yatırım,cope gıtmesınde... bu cocuktan umudum cok,satarız 30 a 2 sene sonra:)

0|0
    0|0
  • sonunda ihtiyacımız olan bir mevkiye oyuncu aldığımız iyi oldu..

1|0
    0|1
  • Süperrr

0|0
    0|1
  • güzel transfer

0|0
    0|0
  • iyi işler bekliyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gümüş ayakkabısını alıp geldi işte bize CLde iyi işler bekliyorum ondan başarılı olacaktır

1|0
    0|1
  • madem galatasaraylısın soruyu niye gizli soruyorsun anlamadım :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...