Türkiye:55 Finlandiya:61 Ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar bu nasıl dağınıklıktı çok kötüydük şok oldum,çok üzgünüm

Savunması iyi bir takım onda bile dağıldı hücumda hiç toparlanamadık çok büyük oyun kurucu eksiğimiz var arkadaşlar Cenk Akyol falan demeyin en büyük eksiğimiz Kerem Tunçeri Kerem olsa pota altına da ayar verirdi Ömer-Ersandan alamadığımızı Kerem'den aldık yarın İtalya maçımız var çok zorlu rakipler var önümüze Rusya,Yunanistan var.Şut sokamıyoruz,çok basit top kaybı yapıyoruz çeyrek final bile zor olur böyle devam edersek.Hatta maça Sinan'ın 1 oynayarak başlaması da hataydı adam ilk kez oynadı o da olmadı Ender-Kerem olmasa kim bilir kaç fark yerdik ben daha konuşamıyorum Allah yardımcımız olsun böyle 2 .sınıf bir takım karşısında nasıl bu hale geldik anlamıyorum

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• bu maçta kadroyu tartışmak milli takımımız için acizlik olur diye düşünüyorum.Ne yani kerem veya cenk olmayınca finlilerden daha mı güçsüz oluyoruz?İleri ki maçlarda tabi ki kadroyu tartışırız ama bu maçta bu kadro ile 20 sayı fark atacağın takıma rezil bir oyunla yeniliyorsan sorun farklı boyuttadır.Bu kadar Ruhsuz olduğumuz başka maç hatırlamıyorum

1|2
    0|0
    • acizlik değil bence hazırlıkta bile bir şeye benzemiyorduk elbetteki oyun kurucu eksiğini tartışacağız

• teodosici rus yaptınya helal olsun:)adam yıllardır sırp milli takımında harikalar yaratıyor

• hay allah karetsin beni :)

cska moskovada oynadı ya..ondan aklımda kaldı bir de sırbistanda yok o gerçekten napim karıştırdım :)

• Turnuvaya rezalet bir başlangıç yaptık. Hidayet bitmiş resmen, umarım Fenerbahçe Ülker Hidayete teklif yapmamıştır; parayı çöpe atmak gibi birşey olur bu. Ersanın ne oynadığını bilen bana da söylesin. En güçlü tarafımız içerde uzunlar diyoruz içerden oynamıyoruz. Şutlar zaten kötüydü bugün daha da rezalet şut attık ve bunca kötü oyuna rağmen kazanma şansını yakaladık, onunda içine ettik. 3 sayı gerideyken niye 2 sayılık şut atar insan anlayan beri gelsin. Klasik bir Türk milli takımları ( her spor için geçerli ) durumu hiçbir şeyi doğru yapamama. Genlerimize işlemiş

1|1
    0|0
    • evet ya şanssızlık diz boyuydu valla nba ortamına alışan avrupaya odaklanamıyor şahsen emir,ersan neydi öyle ya en büyük performansları da onlardan bekliyoruz oysaki

• oyun kurucu diyorum başka bir şey demiyorum ender dışında saf bir oyun kurucun yok takımı oynatacak adamın yoksa bunlara katlanırsın,bireysel performansa göre ilerleriz hidayet ersan ömer bireysel olarak oynarsa çıkarız yoksa bu grupta bile eleniriz.

Bu arada maçı izlemedim akşama tekrarını izleyeceğim ama ömeri merak ettim bu kadar pasif olmasındaki sebep nedir ?

1|0
    0|0
    • ya abi ne bileyim bunla ersan yemin ederim nba ortamından sonra avrupaya odaklanamıyorlar pota altında hırs yapsalar,daha sert oynasalar çok güzel pota altımız var.polonya gibi pota altı üstün bir takımı bunlarla ezip geçmiştik.ersanın halini görsen acırsın yemin ederim şut sokamadı hiç pota altında basit kayıplar yaptı en az 3 kez aldığımız reboundu karşıya kaptırdık düşün yani ihsan ve murat kosova bile oyun kurucu eksiğinin üzerinde durdu onlar da haklı

• ömerin neyine benziyormuş tipide benzemiyor:D

• saasdsfdf ömer bir de şutör bir kan 3 oynuyor sdsdd

• onu bilmemde alt yapıdan yeterince oyuncu yetişmiyor daha doğrusu çok iyi oyuncular var ama belli ailelerden çıkıyor sporcular zengin aile çocukları daha çok bu sporda amatör olarak uzun süre oynamış biri olarak bunu çok rahat söyleyebilirim...

1|1
    0|0
  • 12 dev adamdan sonra çok bozduk

1|0
    0|0
  • Hiç şut sokamadık serbest atışlar hep kaçtı şansızlığımız da vardı ama çok dağıldık organize olamadık

1|0
    0|0
  • İzlemedim :) Yenilmişiz ilk senden duydum

Önümüzdeki maçlara bakarız :)

1|0
    0|0
  • rezil bir oyun maç boyunca inanılmaz kötü oynayan hidayet sanki çok iyiymiş gibi son topta sıçtı.

1|0
    1|0
    • normalde tecrübeli olarak takımın onu sırtlaması lazımken şut sokamıyor bilmem ne,ömerde yok valla takımı kim sahiplenicek bilmiyorum

• doğruda şimdi he maçın bir yıldızı olur bizim bu maç yıldızımız diyebileceğimiz birtek kerem vardı ve onun gibi uzun oyuncularımız ben koç yerinde olsam topu en kısa sürede potaya indirin derdim ama geçti artık sağlık olsun.

• A milli futbol takımızıdan sonra şimdide basketbol milli takımımıza mı nazar değdi.

1|0
    0|0
  • Aldıkları paralara üzdükleri vatandaşa yazık...Diyecek pek birşey yok...

1|0
    0|0
  • Aykut kocaman gelsin 2 sayı atıp takımı geri çeker sayı yemeyiz :D

1|0
    0|0
  • ne bilelim biz baştakiler düşünsün

1|1
    0|0
  • Basketbol milli takımına da Fatih Terim gerekiyor ;)

1|0
    0|0
  • Yenildiğimizi

1|0
    0|0
  • yenildik mi lan :/ o grupta favori görüyordum 12dev adamı :/

1|0
    0|0
    • malesef bu takıma yenildik düşün rusya,yunanistan,italya var favori takımlar

• zaten en büyük eksik oyun kurucu eksikliği onun dışında hücumda eksikliklerimiz vardı onları kapatamamışız bir de bizim takım top paylaşınca çok iyi işler yapıyordu ama bu maça hiç konsantre olamamışız organizasyon falan yoktu

• sanırım finlandiyayı çok küçümsedi oyuncularımız

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...