Abimin düğünü için sizce bu elbise uygun olur mu?

link

Doğru kombimlendiğinde sizce nasıl olur çok mu sade kaçar? Ve nasıl kombinlenebilir?

0|0
33|20

En İyi Kız Görüşü

• Oldukça şık bir seçim,sade ve hoş...Biraz ağır olabilir yaşınıza göre,ancak bunu hareketlendirebilirsiniz ufak detaylarla. ;) Siz,erkeklere bakmayın,yok stiletto,yok saçma sapan linkler.Genç bir kız için hem çekici hem de hanım hanımcık olabileceği bir elbise.Boynunuza kolye takmayın,bu elbise kolye kaldırmaz,sadece tek bileğe geniş taşlı bir bileklik (bilezik değil) ve aynı taşlardan bir küpe (uzun) bu kombine boyunuzu da uzun gösterir ;) Altına da kumaşın tipine göre,deri ise deri,mat kumaş ise; rugan ve 5 pountu aşmayan topuklu giyebilirsiniz.Çantanız kolsuz,el çantası olmalı.Zıtlığın şıklığı ;) Siyah elbiseye beyaz ayakkabı ve çanta ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 2|0
    0|0
  • bildiğin iş elbisesi!

3|0
    0|0
  • Esmer bir kızsan bu elbiseyle düğünü yakarsın.Saçını düzleştir bide gümüş bileklik tak hasta olur herkes :)

4|0
    0|0
  • güzelll

0|0
    0|0
  • kıayfet güzel ama fazla sade. takı kullanmalısın mümkün olduğunca ve hepsinden önemlisi ayakkabı seçiminde dikkatli olmalısın. risk almak istiyorsan siyah (rugan olmayacak) stiletto olur. lakin bence alev alev yakmak istiyorsun kırmızı canta ve kırmızı ayakkabı kullanmalısın.

0|0
    0|0
  • bi erkek olarak şunu söyleyeyim arkadaşlarla (samimi arkadaşlarınla ) çay içmeye gidersin bence bununla düğün için yeterli değil çok aşırı sade

0|0
    0|0
  • 219 liradan 65 liraya düşmüş.benim bile alasım geldi

0|0
    0|0
  • çok sade bence hiç göz alıcı bir yanı yok

0|0
    0|0
  • gayet güzel bir elbise

0|0
    0|0
  • gayet ıyı bnce

0|0
    0|0
  • Çok resmii :)

1|0
    0|0
  • Senin yaşına göre biraz ağır kaçabilir..

0|0
    0|0
  • Bence daha şık bişey bul

0|0
    0|0
  • çok sade ya. iş elbisesi gibi.

0|0
    0|0
  • sade ve çok güzel bir elbise

0|0
    0|0
  • gayet güzel ve şık ben erkek olarak beğendim giyebilirsin pek açık değil ztn ..

0|0
    0|0
  • sıradan bir günde giyilebilecek bir elbise bence başka begen

0|0
    0|0
  • akrablara baglı eger kapalıysalar kotu olur.

0|0
    0|0
  • sade fakat dikkat çekici. ben beğendim.

0|0
    0|0
  • güzel ama çok sade bence ailen ve de senin için sorun olmayacaksa biraz daha dekolteli elbise giyebilirsin bence tabikiii karar senin :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 32

• Biraz günlük ve yaş ortalaması yüksek bir elbise (iş kadınları için genelde)

link

link

link

link

link bu tarz elbiseler hem düğün hem de yaşın için çok daha uygun

1|0
    0|0
  • ablamda giymişti bu elbiseden.bi fark var sadece.o dizden sonrası balık olarak iniyodu aşağıya öyle daha hoş duruyodu hele ki biraz boyun varsa.diktirme yapmıştı modelinide küçük sırlarda sinem kobal giymişti buna benzer bir ellbise ordan almıstı.cokta güzeldi saçlar düz veya su dalgası seklinde şık bir küpeyle harika duruydu.ama göbeğin ya da kalçan varsa tavsiye etmem

( google görsellere küçük sırlar su siyah elbise yaz çıkıyor )

1|0
    0|0
  • abinin düğünü için hiç uygun değil. kaç yaşındasın bilmiyorum ama daha renli giyinebilirsin. Etek boyu bir tuhaf bu elbisenin ne kısa ne uzun. seni kısa gösterir. bu boyda bir elbise giyme bence. kumaşıda sana göre değil. daha çok 25 yaş üstü gibi.

1|0
    0|0
  • Yaşına hitap etmeyen ve pek hoş olmayan modası geçmiş bir elbise eminim daha şıklarını daha iyi taşıyabilirsin (:

0|0
    0|0
  • Saçlar açık olursa elbiseyi katledersin ;) saçlar topuzda olmamalı çok sade ve zarif görüneceksin çünkü ve kesinlikle kalın ve altın renginde takılarla kombinlemelisin ayakkabı olarak renk seçimi sana ait tabiki ama bana kalırsa bu şıklığın bozulmaması için kesinlikle siyah olmalı ;))

0|0
    0|0
  • Bence uzun bir elbise sec nede olsa abinin dugunu ben bunu kuzenim dugunde ancak giyerm oda ozaktan olursa. Ama elbise guzelmis

0|0
    0|0
  • çok sağde geldi

0|0
    0|0
  • Fazla sade. Daha taşlı bir şeyler tercih etmelisin bence. Ne kadar şeyle kombinlersen kombinle bu elbise düğün için olmaz.

0|0
    0|0
  • Çok sade. Fakat güzel makyaj saç modeli ile tamamlayabilirsin diye düşünüyorum

kolay gelsin!

0|0
    0|0
  • saçların açık olmazsa güzel de kombinlersen sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • abinin düğünü için biraz sade gibi geldi.

0|0
    0|0
  • Çok sade

0|0
    0|0
  • Günlük giyilebilecek elbiseler gibi,sade.

0|0
    0|0
  • ne bu böyle abinin nişanına katılır gibii. abiiim diyosunn daha güzel şeyler bakmalısınn cok sadee.

0|0
    0|0
  • Yaşına göre değişir bu tarz elbise olgun gösterebilir seni o yüzden daha genç işi birşeyler bulmalısın bence fiziğine ve yaşına yakışmalı

0|0
    0|0
  • abinin dugunu icin cok sade ve siyah. daha rengli bir elbise lazim

0|0
    0|0
  • çok sadece sanki komşunun düğünü gibi

0|0
    0|0
  • abinin dugunu ve siyah ? benimkisi beyaz uzun elbiseydi iki parcalilar modaydi tabi zamaninda iki parcaliydi ust alt beyaz krem

0|0
    0|0
  • Kinada dusunebilirsin bence bunu fiyatı ucuz ve sonradan giyenebilecegin bir elbise

0|0
    0|0
  • Bu elbise abinin düğününe olmaz ki.

0|0
    0|0
  • siyah zaten. daha uçuşan , havalı bişey giyebilirsin.

0|0
    0|0
  • iyi bence beğendim...

0|0
    0|0
  • ben beğenmedim pek :(

0|0
    0|0
  • 35 yaş üstü bir kadına gider bu elbise çok sade etek boyu çok arada kalmış hoş değil

0|0
    0|0
  • çok sadee daha renkli bişeyler denemelisin sonuçda görümcesin :)

0|0
    0|0
  • Hoş bir elbise.Ama sade geldi banada.

0|0
    0|0
  • çok çok sadee

0|0
    0|0
  • aşırı sade ya.siyah iyidir ama buda olmaz bence.modelin m si yok

0|0
    0|0
  • güzel değil bence

0|0
    2|0
  • bence abinin düğünü için çok sade,nişan kına kız isteme için evet ama düğün için asla yabancının düğününe gider gibi

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...