Evet arkadaslar ben yanlız ve çıkmazdayım akıl verin

ben inşaat mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim okulun bitmesine az kaldı ve ciddi bir ilişki düşünüyordum annem sana birini buldum diyordu ben gördüm ve kaldım öyle tabi kızın haberi yok ama kızın annesi biliyor bizim uzaktan akraba ailemiz sevilen sayılan bir aile aynı şekilde bende. 22 yaşındayım kız 18 17 yaşlarında 3 sene sonra düşünüyorum evliliği kızın bişeyden haberi yok kızı amcasınınoğluda istiyormuş ama amcasının oğlu abisiyle tekstil dükkanları var yaşı 28 190 boyunda ama çucuk gibi ne omuz var ne bişe çok zayıf ben ise 180 boyunda geniş omuzlu etrafımdakiler tarafından oldukça beğenilen biriyim ağırbaşlı efendi biriyim siz olsaydınız hangisini seçerdiniz

Güncellemeler:
ayrıca kız imamhatip okuyor o diğer çocuk düzenli olarak içki içiyor ne namaz ne oruç biliyor ben se ağzıma sürmüyorum namazım cuma günlerinden ibaret ama oruçumu tutuyorum

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Okumuş adamı seçerdim neyi seçicem lan kız banko sende ama sevgini belli etmen lazım öyle 3 sene sonra falanda deme artık açılır mısın numarasını mı alırsın sözü nişanı neyse kaçırma sonra üzülebilirsin. Senin onu istediğinden haberi yoksa ne bilsin kaptırırsın başkalarına

0|0
    0|0
    • annesi illahi söylemiştir bişeyler diye düşünüyorum

• Sen söylersen çok daha başka olur gibime geliyor. Helede söyledigin kadar kendine güveniyorsan açıl hiç aklında şüphede kalmasın.

Kızlar Ne Diyor 5

• ya bir git dalga mı geçiyorsun okulunu bitir tabi okuyorsan bu dediklerin hiç inandırıcı gelmedi

0|0
    0|0
    • vallahi billahi tallahi ya hepsi birebir doğru eksiği vardır belki ama fazlası yok bak üç büyük yeminide ettim neresi aklını kurcaladı ki,?

• senden hiç birşey olmaz bu nasıl soru ne saçmalık ya

0|0
    0|0
  • Neden seçen değilde seçilen taraftasın?

0|0
    0|0
    • erkek olduğumdan olmaz mı ?

• ben öyle istiyorum tercih meselesi hatta kafa yapısı diyelim benm karım kutsaldır başkalarının emrinin altında çalışamaz evde olsn eve geldiğimde güleryüzle karşılasın yeter

• inşaat mühendsi adamn ynna imam hatip yakışırmı ya slakmısn sen !

0|0
    0|0
    • ne yakışacak ki ? arkadasım ben kibirli değilim ben kendimi ilk okul mezunu ilede aynı tutarım benim için sadece ve sadece insanlık dürüstlük önemlidir

• bana göre imam hatip gibi güzel eğitim alanı yok adam gibi ALLAHA KULLUĞU ÖĞRETİYOLAR.

• bu insanlığı öğrenenememiş daha.

• Belki sizin bilmediğiniz biri var hayatında hemen iki secim yapmasını beklemeyin.

0|0
    0|0
    • kesinlikle yok

• İnsallah.

• sağaol ya

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynı durumdayım benzer durumda ama bn daha üniversiteye yeni gçecem snn yşına gldgimde benzr druma dşcem büyük ihtimal :p

0|0
    0|0
    • kardeş annene söyle kızın annesine söylesin :)

• sen rahat ol kardeşim sıkma canını biz kürdüz bizde 18 19 a geldinmi veriyorlar kızı lanet gelsinki okul var yoksa hemen bu akşam istetmeye gönderirdim

• Bn Türküm snn yşında yne erken dckler 22 yşıma gldgimde kız 19 olcak üniversiteye bşlıcak kız üni okumk istiyor yni bn 25 o 22 oldugunda evlenme zamanı glcek çok uzun zamn ama istedğim olcksa bklerim o zmna kadar onu

• ikinizi görememiz lazım seni göremedeğimizden sen öyle bir tanıtırsın ki pitt in türk versiyonu gibi tanıtırsın :D

0|0
    0|0
    • türk değilim ama ?

• yok aslan yüzüm güzel rahat ol

• o zaman hayırlı işler diyelim sana :DD

• seninle arkadaş olma ksiterim bende dindar olamya çalışıyorum ekle istersen.elektirk tenilsyeni okuyorum.yorumlara sıkma çoğu çağdaşlık diyor ama dini çok bilmezler

0|0
    0|0
  • helal olsun sanada kızada inş hayırlı olsun kardeşim.

0|0
    0|0
    • nedenki kardeşim ?

• kardeşim sende dindarsın inş karın olacak bayanda dindar.hiç kaçırma derim bu devirde mümin dindar kalmak çok zor fıstık gibi mesleğin var.kardeşini dinle yorumlara bakma.bende inş kapalı bulucam ama zor namaz kılamıyorum.ama sen demekki namaz kılyıorsun ki karşına namaz kılan bir dindar insan çıktı

• gönül işi bu gardaş.. Kız ile tanışıp görüşmek lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...