Geceleri gördüğünüz her rüyanın gerçek olmasını

diler miydiniz ? Rüyalarınız Çıkar mı ? En çok rüyanızda görmek istediğiniz nedir ?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• genelde uçuyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• çok ama çok nadir rüya görürüm günde 4 saat uyuduğum için rüya gördüğümde de mutlaka başıma birşey gelir o yüzden istemem

1|0
    0|0
  • Gündüzleri ne ile uğraşırsam gecede onunla ilgili rüya görürüm zaten

0|0
    0|0
  • sana şöyle söyleyim normal de sigara içmem ama rüyamda sigara içiyorum normalde ben şuana kadar hiç bir kızla sex yaşamadım onda da zaten rüyam da da görmüyorum ve geceleyin bir abuk sabuk rüya gördüm çok saçmaydı ve gördüğüm o kadar rğya var ama çok saçma oluyor genellikle hiç birisinin gerçekleşmesini istemem yani :D

0|0
    0|0
  • istemezdim geçen gece saçma sapan bir rüya gördüm allah göstermesin rüyamda manzara karşısında balık tutmayı görmek isterdim kapalı havada

1|0
    0|0
  • dilemem hep kabus

0|0
    0|0
  • çok değişik rüyalar görerim bazı rüyalarım çıkar rüyamda Mein Oktayı görmek isterim :))

1|0
    0|0
  • bazı rüyalarım gerçek olsaydı keşke..

1|0
    0|0
  • Artık çoğu zaman görmüyorum, görsem de hatırlamıyorum...

0|0
    0|0
  • Hep iyi şeyler görmüyorz ki.

0|0
    0|0
  • Ben dün gece rüyamda 50-60 tane adamı tek sıraya sokmuş, elektrikli testereyle kafalarını kesip kollarını bacaklarını koparıyordum. Suratıma kanlar fışkırıyordu.

Gerçek olmasa daha iyi sanki.

0|0
    0|0
  • çok kişinin başı yanardı gerceklşmesin :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Rüyalarım arada bir çıkar tabii de hepsi gerçek olsa aklımı kaçırırdım... (Bkz. Ayarsız Film Rüyacısı)

0|0
    0|0
  • Gördüklerim çıkar. Ama çıkmamasını dilerdim.

1|0
    0|0
  • İstemem. Hep güzel şeyler görmüyoruz ki.

0|0
    0|0
  • bazen gördüğüm rüyanın ertesi gün devamını görüyorum çok tuhaf

0|0
    0|0
  • bu gece gördüklerim gercekleşse yeter bana :) oysss

0|0
    0|0
  • ÇIkmasın rüyalarım.

Geçenlerde birini öldü gördüm , ölmüş :(

0|0
    0|0
  • her gün rüya görüyorum iç biri çıkmıyor

0|0
    0|0
  • ALLAH korusun sadece istediklerim olsaydı olabilirdi ama hepsi gerçek olmasın olmazda inşALLAH benim rüyam hiç çıkmaz ki zaten rüya da ne gördüysen mesela yeni bir ev alıyorsunuz bu rüya yeni bir ev alacaksın diye yorumlanmaz zaten ama benim rüyalarımın birkaçında hocama sorduğum zaman ALLAH u Teala hep beni uyarıyor yani hocamın dediğine göre ALLAH sadece sevdiği kullarını rüyasında uyarır tabi buda direk şunu yapma bunu yapma diye görülmez farklı bir şekilde görürsün farklı şekilde yorumlanır

0|0
    0|0
Yükleniyor...