Hayatınızda hiç kendinizi yargıladınız mı ?

Geçmişte yaşadıklarınıza bakıp kendinizi yargıladınız ,vicdan muhasebesi yaptınız mı ?

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Hayatımda değil her gece sorgularım genelde insan kendini sorgulaması güzel birşey

1|0
    0|0
  • kendimi çok eleştirdiğim oldu hatta bazen abarttıyorum da başkalarına soruyorum böyle birşey yaptım sizce hatalımıyım diye ama çok da abartmamak lazım herkesin kendini hint kumaşı sayıyor çünkü önceden 18 yaşında biri aile geçindirip adam gibi dolaşırken şimdilerde ise gördüğüm hala oyun çocuğu olmak çıkamıyorlar.

1|0
    0|0
  • Evet .

1|0
    0|0
  • Her zaman bir kaç defa değil... Her yaptığım işten sonra düzgün yaptım mı diye kendi kendimi sorgularım...

1|0
    0|0
  • Elbette yargıladım. Çok ağladım ben neden böyleyim böyle yaşamak zorundayım diye. Sonuç biraz olsun değişti ben de değiştim. Sanırım hayatım bir düzene giriyor yavaş yavaş :)

1|0
    0|0
  • ewet yargılıyorumm

1|0
    0|0
  • hep yaparım hatta onu yapmadan herhangi bir işe kalkışmam

1|0
    0|0
  • yoo neden yargılıyım yanlış bir şey yapmadım hayatımda hiç ama arafa gitmek istiyorum

oraları görmek ileride arafta bulucam hayallerimdeki canlandırdığım ruhu :D:D

1|0
    0|0
  • Hergün sorarım: Bugün Allah için naptın? :P

1|1
    1|0
  • evet. yaptım. ders olarak götürdüm ve götürüyorum

1|0
    0|0
  • her gun hergun her gun

1|0
    0|0
  • Hakim gene ben olunca hep beraat ediyorum.

1|0
    0|0
  • hemen hemen her gün

1|0
    0|0
  • hergün hersaat herdakika vicdan muhasabesi yaparım :D

1|0
    0|0
  • defalarca.. pişmanlıklar ve keşkeler için defalarca sorguladım ve yargıladım kendimi.. yaptığım hataların hepsinde vicdan muhasebesi yaptım ama hala devam ediyor bazı şeyler...

2|0
    0|0
  • Sorguladım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hayır yargılamıyorum. Only god can judge me.Sadece allah beni yargılayabilir felsefesini yaşıyorum .Cevap hayır :)

1|0
    0|0
  • karanlık bir odada masaya tek başına oturdum ve tepemde bir ışıkla kendimi tüm gece sorguladım.. ve ben kendime cok haksızlık etmişim bunu anladım

1|0
    0|0
  • Acimasizca

1|0
    0|0
  • hemde her gece..

1|0
    0|0
  • çok sık yaparım bunu

1|0
    0|0
  • Yapmaz olur muyum hiç! Kendimi yargıladım ve yaptığım bir şeyden dolayı ilk defa pişman oldum.

1|0
    0|0
  • hiç yapılmaz mı...

1|0
    0|0
  • Tabikide yapmayan insanda yoktur zaten

1|0
    0|1
  • Çok yaptım çok,'' amacın neydi de öyle yaptın kızım '' diye çok söylendim

1|0
    0|0
  • Tabikide yapmamış insanda yoktur zaten