İngizlice Konusunda Bir kaç suallim var bakar mısınız?

İngilizce öğrenmek benim için çok zor geliyor .Yaşım henüz 20 Üniversite 2. sınıfa geçtim.Aslına bakarsanız uzun yıllar ingilizce gödüm ama hiç hiç üzerinde durmadım sınavlarda soruları ezberleyip geçtim.Şimdi artık iyi bir kursa gidip öğrenmek istiyorum.Bu yıl Yazın Work And Travel düşünüyorum acaba bu yıl ingilizce temelimi atsam yazın gidebilir miyim?Kocaelide İkamet ediyorum

English Time,Wall Street,Amerikan kültür bunlar kursların adı arkadaşım English Time gitti memnunum dedi sizce gideyim mi bende?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşınız çok genç. Bu yaşlarda mutlaka yazın Work & Travel denilen programlarla dünyanın değişik yerlerine gitmelisiniz. Ne iş yaptığınızı pek dert etmeyin. Önemli olan farklı kültürleri, farklı insanları görüp onlardan bir şeyler öğrenmeniz. DÜnyanın çok farklı coğrafyalarında bulundum. Hepsinden ayrı dersler edindim. Bugün o dersler bana hayatımı yönlendirirken çok işime yarıyor.

Kışın gideceğiniz bir kurs ile ingilizcenizi tekrar orta/iyi seviyeye taşıyabilirsiniz. Bu da yazın size ihtiyacınız olacak derecede ingilizce konuşmaya yardımcı olur.

Hiç düşünmeyin, hatta bu planı uygulamazsanız hata yapmış olursunuz.

0|0
    0|0
    • Merhabalar;Küçük yaştan beri işi küçümsemeden çalıştım.Hata 2 Haftalık bir Londra maceram da oldu.Bir ailenin yanında kalmıştım yaklaşık 5 sene önce.Work And Travel düşünüyorum tek başıma cesaret edebilmem adına öncelikle benim ingilizcemi orta veya iyi (konuşabilir anlaşabilir seviyeye getirmem gerekiyor ama babama yğk olmadan gerçekden işe yarar bir kursa gitmek istiyorum .Kurslar hakkında bilginiz var mı?İngizceyi çevremdeki hemen hemen herkes biliyor sırf bu ingilizce eksiğim yüzünden

• Çağ olarak sizden avantajlı bir zaman dilimde yaşıyoruz .Her şey elimizin altında lakin eski jenerasyon gibi değil bizim ve bizden sonraki jenerasyonlar hazırcı ve tembelliğe meyilli.Dilerim hepimiz kalbimizden geçen hayırlı kısmetlere ulaşırız.Benden büyük olarak bana oldukca güzel yol gösterdiniz bu yüzden size müteşekkirim çok sağolun

• Rica ederim. Görevim.

Ne zaman yardıma ihtiyacınız olursa beklerim.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben senin yerinde olsam kurslara boş yere para saçacağıma internetten öğrenmeye çalışırım. İnternette kurslarda sana gösteremeyecekleri kadar çok bilgi var. Eğer gerçekten öğrenmek istiyorsan kurslar gereksiz bana göre.

0|0
    0|0
    • İnternette çok araştrma yaptım çok site buldum ama benim zamanım yetmiyor ..İnternet özellikle bilgisayar çok enerjimi alıyor bu yüzden kurs bana daha cazip geldi

• Yıllarca kurslara para yağdırıp ingilizce öğrenemeyenler de var. Ama yine de sen bilirsin

• ooo work and travel yapcaksan biraz temelin olsa yeterlidir bence

0|0
    0|0
    • ama ben kendime güvenemiyorum bir tek başıma work and travel yapabilir miyim sizce .Anlaşma yapacağım firma tanıdığımız bana güvenilir ev ve iş bulacağını garanti etti ama ben kendime ingilizce konusunda güvenemiyorum konuşamıyorum anlamıyorumda hep ezber yaptım ondan bu yıl kursa giderek kendime güvenim gelsin diyorum

• work and travelda kazık yeme ihtimalin olabilir öyle hemen güp diye atlama ama tanıdığınmış zaten böle bişey olmaz zaten sana söylemeye çalıştığım bu zaten kendi derdini anlatcak kadar öğrenmeye çalış olmadı cep telefonlarında sözlük oluyo onları oku İngilizce chat sitelerine gir yanınada Google translate'yi aç çevirmeye anlmaya çalış sonra aynanın karşısına geç konuşmaya çalış

Kızlar Ne Diyor 1

• ben de böyle bir şey dusunuyorum ama henuz bır karara varamadım

0|0
    0|0
    • artık kurslar para tuzağı oldu ama yapacak birşey yok kursa gitmeden de ne kadr öğrenebilirim derdindeym :(

• aynen öyle :/

Yükleniyor...