Sigara nasıl içilir ?

Sigara içemiyorum arkadaş D: çekiyorum içime kaçıyo sonra ağzımdan duman çkmıyo içimde kalıyo bu sigarayı hem içinize çekip hem dumanını çıkarmayı nasıll başarıyosunuz mübarekler biriniz detaylıca anlatsında ünivrsitede rezil olmayım :D

0|0
13|24

En İyi Erkek Görüşü

• dumanı çek hih babam geldi de :)

1|1
    0|0
    • aptalın önde gidenisin valla. 5 senedir içiyorum şu illeti ve nefret ediyorum ondan. emin ol bu kadar kötü bişey yok. hayatının her yerine giriyor senin. Yemekten tat almıyorsun agzının tadı hep kötü oluyor. sabahları uyandığında içinde köpek ölüsü varmışçasına kötü kokuyor agzın her elini kokladığında o iğrenç kokuyu alıyorsun. sana önerim hiç başlama. hayatındaki en büyük pişmanlıklardan biri olur :)

• rcpbrnsz sana demiyorum ha içmeyi öğrenmek isteyen arkadaşa diyorum :)

Erkekler Ne Diyor 23

• Üniversitede içtiğiniz sigara ile rezil olmayacağınızı düşünüyorsanız rezil olmayı çoktan garantilemişsiniz demektir.

0|0
    0|0
  • Konuyu Hortlatmak gibi olmasın

İlk sigara içtiğimde 1 2 dakikalık baş dönmelerim olmuştu ilk olarak hatırlatayım size eğer içeceksen kendinden emin olmalısın yani sigarayı istediğin zaman bırakmaya kendini ikna etmelisin daha sonra bırakmaya çalışıp bırakamayanlar gibi sigaradan kurtulmanın çözümünü ararsın.Örneğin ben her gün içen biriyim istediğim anda elimdeki paketi çöpe atabilecek ve hiç bir zaman düşünmeyecek kadar emin biriyim.

Sigaranın içme mevzusuna gelecek olursak sigaranın dumanını ağzına aldıktan sonra ağzından nefes al böylece akciğerlerine duman gider ve sigarayı tam olarak içmiş olursun ve sakın yutma.

1|2
    0|1
  • içme şu zıkkımı amcam ayağını kaybetti kangren yani hastanede yatıyor ayrıca tek gözünü de kaybetti hala sigara içcek misin ?

2|0
    0|0
  • Valla böyle soru sorman daha rezil bırak içemiyorsan içme zorlama sigara içmek havalı birşey mi zannediyorsun

Bu kafayla gidersen zaten üniversitede çok şey içersin sonun iyi olmaz asıl o zaman rezil olursun

0|0
    0|0
  • Üniversitede rezil olmazsın tabi ki içmezsen içerek rezil olabilirsin bence. Hiç içmeyip de düzgün şekilde dursan senin için daha yararlı ve daha güzeldir. Sen dumanı çekip direk aç gibi bütün dumanı içine doğru çekme normal sigarayi çek o ağzına dolar zaten senin zorlamana birşey yapmana gerek yok :D

0|0
    0|0
  • Bende bu sene üniversiteye başladım tüm çevrem sigara içiyor, bana sorduklarında ben içmiyorum dediğimde vay be helal olsun falan gözüyle bakıyolar ve bu durumdan çok memnunum bana imrenerek bakıyolar. Bence sende hazır içemiyorken bırakmalısın bu çok daha havalı :)

0|0
    0|0
  • Heee Sen Sigara İçiyorsun? İçine Çekemiyorsun ! Valla Bende İlk 12 Yaşımda Başladım İçmeye 15 Yaşımdayım Hala İçiyorum İlk Başlarda Bende Bilmiyordum İçime Çekmeyi. Kolay Ama , Sadece Sigarayı Ağzına Alıyorsun İçine Çektikten Sonra. İçine Doğru Nefes Alıyorsun Bu Kadar !

0|0
    0|0
  • bence bunları hic düşünme hatta hic merak etme hatta ve hatta hic baslama hic icmessen rezilde olmazsın

0|0
    0|0
  • Ünv tede sigara içen düşündüğün kadar insan yok hatta içenlerde bırakmaya başlıyor hiç başlama derim bende aynı şekilde içiyorum ve hiç bir havası yok bunun :D

0|0
    0|0
  • tam sopalıksın hee biz bırakmak için can atarken :))

0|1
    0|1
  • sen dumanı yutarsan cıkmaz tabi dumanı midene değil ciğerlerine cekcen

1|0
    0|0
  • bak agzına aldın sigarayı :D dudaklarınla vacumluyosun duman ağzının içinde tamam mı sonra nefes alır gibi çekiyosun içine sonra nefes veriyosun duman çıkıyor işte

0|0
    0|0
  • gösteriş için içeceksen bırak kalsın

0|0
    0|0
  • Hay mk ya hiç böyle br derdim olmamıştı bu nedir ya troll mü

0|0
    0|0
  • Alışman lazım, hiç içmemek en iyisi

0|0
    0|0
  • Herkes nasihat vermiş içen biri yardımcı olsun hayat onun hayatı

0|0
    0|0
  • içilmez içerken yaşanır hissedilir ruhun benliğin kopar :D:D

0|0
    0|0
  • harbı bunu dınlene dınlene dövcen ıcemıomus allamm yaa

0|0
    0|0
  • içilmez içerken yaşanır hissedilir ruhun benliğin kopar :D:D

0|0
    0|0
  • çok kolay sigarayı içine çek dumanı bırak :) hatta arkadaşının yüzüne bırak çok zevkli oluyor :)

0|0
    0|0
  • sigara içmek çok saçma bence hiç başlama

0|0
    0|0
    • yaa bağmlı değlm ztn 3 senedir ara ara içerm dudak tirkayiliği benimki dumanı ağzımdan atıyorum içime çkemeden :D

• beceremiyosun işte boşver :)

• Ayrıntılı şekilde anlatayım sigarayı ağzına al bir fırt çek ağzından sigarayı çıkarmadım az nefes ver ve bir fırt daha çek hepsini içine çek verirken hepsşni bir verme az bişi burnundan ver sonra ağzını aç gerisini ağzından ver teşekkürler :)

0|1
    0|0
  • Dudak tiryakiliği ise, başka dudak tiryakiliklerine başvur. İstersen yardımcı olurum ^^

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ergen , üniversitede sigara içemediğin için rezil olacağını düşünen bir ' yarım akıllı ' olarak yaşamak ne kötü .

1|2
    5|1
    • yanlş anladnz bn ztn sgra içiyorum bağmlı değl dudak trkasiyim ama arkdşlarm hep dlga geçer içemiyosun ki dye ünivrsitedede dumanı içime çkemedğm için rezil olmaym diyorum kapiiiişş

• Sen universitede sigara içemiyorsun diye değil de , ' yarım akıllı ' olduğun için rezil olmayasın dikkat et . Kapiş ?!

• Üniversitede rezil olmayım diye sigara içmeyi öğrenmeye çalışan ergen..

2|1
    0|1
  • Millet içmeyi öğrenmek için uğraşır, ben bırakmak için. vay canınaa. Ayrıca sigara içmezsen rezil olmazsın aksine daha iyi bakarlar emin ol

0|0
    0|0
  • 2 senedir içiyorum hiç öyle bişey olmadı bende ya sigaradan ya da senden sigara markası olarak marlboro gold veya light öneririm ama olmuyosa olmuyodur belkide içmek sana göre değil

0|0
    0|0
  • sigarayı içmeyi becerince rezil olmaktan çıkıp vezir mi olacaksın sanıyorsun?

1|0
    0|0
  • Üniversitede sigara içmek zorunda değilsin.

0|1
    0|0
  • Bende içmeyi bilmiyorum malesef, o yüzden yardımcı olamayacağım :D

0|0
    0|0
  • İcme ya manyakmisin

0|0
    0|0
  • duman ağzındayken içine çek daha sonra üfle

0|0
    0|0
  • sigarayı çek sonra aından çıkar sonra azını kapat sonra nefes al ver

0|0
    0|0
  • gel gösteriyim canımm:D

0|0
    0|1
  • madem beceremiosun niye zorluosun daha iyi sigara içmemen özendiğin şeye bak

1|0
    0|0
  • ben 15 yaşındayken ilk içmeyi denediğimde içebilmiştim.ciğerlerime doldurmuştum böyle.sonra üflemiştim.burundan çıkaramıyordum ama.onu yapamıyordum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...