UEFA Türkiye'ye 5 yıllık men cezası verecekmiş n'apacağız?

Şikeyle şampiyon lan fener, şikeyle türkiye kupasını alan beşiktaş ama mağdur tüm türk takımları buyrun link

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• inşallah veriler cezayı, fener beşiktaş şike yaptı deyip, hükümette lobisi olan galatasarayın trabzon sporun olaylardan yakası boyle kolay kurtulmamalı. Aziz Yıldırım açıklasın fener o yıl galatasarayı nasıl yendi, hangi oyuncuya hangi kulup yoneticisine para yedirdi. Artık insanları kandırmasınlar, Türkiyede şike vardır ve bunu herkez bilir. Ayrıca bir kulup bir kulube para verdiğinde alan tarafta veren kadar suçludur. Alan takımlarada ceza gelsin. Topyekün tüm süper lig küme düşsün. Bize dokunmayan yılan bin yaşasın dıyenlerın aklı başına gelsin.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Versin dört gözle bekliyorum artık. İBB maçını izlemeden konuşan futboldan anlamayan kale direğiyle şike yaptığımızı iddia eden ergen beyinlere ferahlatıcı olur. İnşallah o ceza gelir.

1|1
    0|2
  • 58.madde uygulansın o zaman 8 takım küme düşsün yoksa türk futbolunun itibarı yerle 1 olur,seyircisi bile azalır

Oh,çok korkunç :(((((((((((

1|2
    0|2
  • yok ya ben inanmıyorum uefanın ceza vereceğine defalarca bir sizin iç meselenize karışmıyoruz demişti

0|0
    0|0
  • yok sanmam yapamazlar

0|0
    0|0
  • PKK terör örgütünden sonra ülkemize en zarar veren ikinci örgüt Şikeci birlik (yıldırım demirören,aziz yıldırım,şekip mosturoğlu vs...)

1|5
    1|2
  • Ben artık Arsenal'i tutuyorum ingiliz takımı çünkü türkiyede futbol bitmiştir osmanlı devletinin yıkılması gibi türk futbolunu aziz yıldırım ve destekçileri yıkmıştır hakkımız haram olsun onlara şikeyi savunan fenerbahçe ve beşiktaş taraftarlarına haram olsun hakkımız.

0|3
    2|3

Erkekler Ne Diyor 8

• ibb maçını 4 numara kalın gözlükle tekrar izlesinler sonra lyon,bükreş gibi takımların yaptıklarına baksınlar o da olmazsa ligimizin en güzide ekiplerinin geçmişini araştırsınlar sonra cezayı konuşuruz

1|0
    0|0
  • Bu ülkede Fener kurtulsun diye Türk Futbolunun itibarını prestijini yerle bir ettiler

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe - Beşiktaş derhal küme düşürülmeli milli takımın ceza almaması için. İtalyada aynı olay olduğu zaman Juventus - Milan küme düşürülmüştü.

2|3
    2|2
  • Haber inandırıcı değil...

1|2
    1|1
  • malatya gs maçına baksalar 10 yıl gelir

2|2
    0|6
  • Adnan Polat'a canlı yayında sorarlar ''Sizin döneminizde Galatasaray şike yapmışmıdır?'' Adnan Polat cevap verir ''Olabilirde, olmayabilirde.'' Sadece Fenerbahçe üzerinden kurulan bu olayda eski defterler açılırsa 5 yıllık men cezası gelir. Ama 2 takım şike yapmış diye UEFA 5 yıl Türkiye'ye men cezası veremez.

3|3
    0|4
  • yıllardır şike yapan eyyamcı cincona ceza yokmu

2|2
    2|6
  • fenev küme düşer olay kapanır merak etmeyin.

2|3
    1|1
Yükleniyor...