Moussa Sow takımdan yollanmalı mı?

• Evet, yollanmalı!
    33% (4)48% (12)43% (16)Oy Ver
  • Hayır, yollanmamalı!
    67% (8)52% (13)57% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• ulan bunlar kafayı mı yemiş ayda yılda takıma adam gibi bir oyuncu geliyo alex gittikten sonra takım zaten dağıldı şimdi bide sow giderse bu takımın işi çok zor olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 16

• sow ayrılmaz

0|1
    0|0
  • ıyı bır oyuncu ama çok şansız her maçta bı topu dırekten donuyor. Kuluplede bağlarını koparmak gıbı politik bir çalışma ıçıne gırdığını dusunuyorum. şansızlıktan kendıde muzdarıp fener avrupada oynamayaca için en zayıf halka oldu bence. Fener gondersın kurtulsun bu donemde yoksa bu oyuncu karakterı takımında huzurunu bozar.

0|0
    0|1
    • Moussa Sow gibi futbolcunun takımın huzurunu bozacak son kişidir bence.

• bozdu bıle hoca benle konuşmuyor dıye basına acıklama yapmış yok oruc tutuyomus nıye tutuyon dedıler yok ben ıstedım hoca kabul etmedı demeler bunlar politika niye kotu oynuyosun dedıklerınde huzurum yok açıklaması

• Çok saçma bir soru olmuş bence tabikide yollanmamalı.Takımın en önemli silahı.Kötü günler geçirmiş olsada takıma çook faydası var.Kesinlikle kalmalı.KARA KOBRA <3

0|1
    0|0
  • Yollanmamalı iy bir antrenör her futbolcuyu kazanmak için uğraşır. Alex -Aykut ilişkisine dönmez umarım.

0|1
    0|0
  • Fenerbshçe kirk yilda bir adam akilli forvet satin aldi, onuda gonderirse ben bisey demiyorum..

0|1
    0|0
  • Hayır, yollanmamalı!

0|1
    0|1
  • Büyük kayıp olur

0|1
    0|1
  • tabiki hayır

0|1
    0|0
  • hayır ama bunlar kafayı yemiş

0|1
    0|0
  • benim açımdan yollanmalı diye düşünüyorum. ama tarafsız olmak gerekirse büyük kayıp olur fenerbahçe için.

0|1
    0|0
  • sow emenıke ve veboda 10 gomlek ıyı futbolcu onun yerıne hayrına ersun yanalı gonderseler daha iyi olur

0|1
    0|0
  • sow yollanır mı hiç

0|1
    0|0
  • Bence yollansın Sow iyi futbolcu :))

0|0
    0|1
  • Asla gitmemeli

0|0
    0|0
  • Ersun yanal yollanmalı,arsun yanalın hakan şükür devrinden sabıkası var.

0|1
    0|0
  • evet yollanmalı.hem de bir an önce...

0|0
    0|1
Yükleniyor...