Galatasaray bu gruptan çıkarsa finale kadar gider demedi demeyin aynı fikirde olanlar kimler?

grubumuz B Ölüm grubu GALATASARAY real madrid ve juventus geçen yıl finallere çıktı bu 3 takım biz gruptan çıkarsak final mucize olmaz siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• wala gs cehenneme düştü. Mütiş bir ekmek kavgası göreceğiz. geçen yıl gs nın çeyrek final oynadığınıda hesaba katan rakipler gs yı cıddıye alacaklar haliyle göz açtırmamamk ıcın oynayacaklar. Bu sene artık gslıler futboldan soğur 2 hafta sonra burda gslı kalmaz dıye dusunuyorum.

0|2
    0|2
    • biz biz yapan galatasaraydır sen boş konuşma bence

• ben juventustan 6 veya 7 fark bekliyorum. Real saygılı takımdır 3 ten sonra atmaz ama böyle birşey olursa hazırlıklı olun derim.

• fnerde 6 yıyorsa bır takım bende juventustanda 7 yer yanı

Erkekler Ne Diyor 21

• gruptan çıkma ihtimali düşük,ülke puanı için en iyiyi yapmalılar

0|0
    0|0
  • madrid i yendiniz diyelim juventus noolcak :D

0|0
    0|0
  • Yarı final olabilir

0|2
    0|0
  • Juventus geçen yıl yarı finale çıkmadı

Ama grup gerçekten zor Galatasaray burdan çıkarsa büyük iş başarmış demektir

0|1
    1|0
  • Galatasaraylı değilim ve gruptan çıkacağını düşünüyorum. Başarılar dilerim

0|2
    0|0
  • avrupa ligini kazanabilirsiniz... şampiyonlar ligi zor.. gs yönetiminin kafası çalışıyorsa avrupa liginden devam ederler...

0|0
    0|0
  • Hayırlısı Be Gülüm Gönlümüz Galatasarayda

0|1
    0|0
  • bence gruptan çıkamaz

0|0
    0|2
  • yo olmaz her nekadar fbli olsamda ezeli rakibimiz olsada gs avrupada her zaman zoru başarrmıştır gene başarıcaktır;)

0|2
    0|0
  • Seninle aynı fikirde değilim

0|0
    0|1
  • çıkarsa en fazla çeyrek finalde oynar yine fazla öteye gidemez zor :D:D

kadroları oturmadı bence sistemleri bozuldu bu sene :D:D bir çarşılı olarak bu sene şampiyonluktan umutluyum

0|1
    0|0
  • gruptan çıkmazsak ben üzülmem. uefayı alır geliriz. çıkarsak da çeyrek final görürüz en kötü ihtimalle

0|1
    0|0
  • Görüm? Neyse... Galatasaray'ın bu gruptan çıkması için çok çok çok çok çok çalışması lazım. Bekleyip göreceğiz. Ama umudum var mı hayır yok.

0|0
    0|1
  • final degil de yarı final görür

0|1
    0|0
  • Yav bir rüyadan çıkın çıktı karşısınıza çeyrek finalde Münih nabacaksınız :) Zaten grubtan çıkacağınız yokta uçmayın bari :)

1|0
    0|2
  • çıkarsa en fazla çeyrek finalde oynar yine fazla öteye gidemez zor :D:D

kadroları oturmadı bence sistemleri bozuldu bu sene :D:D bir çarşılı olarak bu sene şampiyonluktan umutluyum

0|0
    0|0
  • her halükarda final mucize.

1|0
    0|0
  • gruptan çıkmak mucize değil ama final mucize olur bizim için.. inşallah çıkarız tabi..

0|0
    0|0
  • siz uefaya gidebilmenin yollarını arayın bırak gruptan çıkmayı şimdi:)

1|0
    0|2
  • kümeye cincon

1|1
    0|2
  • gs fark yer sonuncu olur

1|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Galatasarayımız Real ve Juventusun olduğu guruptan çıkarsa zaten finale kadar gitmesi süpriz olmaz,yok eğer 3.olup uefa kupasına gidersek zaten orda en büyük favori biz oluruz

1|2
    0|1
  • Yarı final görürüz belki de final zor olur sanki :)

Bakıyorum da başlamısız yine Galatasaray'ı kötülemeye. Yenelim, yenilelim, hatta gruptan çıkamayalım hiç farketmez, tam destek!

0|2
    0|0
  • 2sininde kadrosu bizden daha iyi zor rakipler gerçekten gruptan çıkarız diye düşünüyorum ama inanıyorum ben takımıma

0|2
    0|0
Yükleniyor...