Lorael Elseve Arı sütü şampuanını kullananlar var mı?

Yeni aldım saçlarım ince telli ve dökülüyor. Kötü etkisi olan varsa kullanmıycam

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• ben merket sampuanın karsıyım kardesım ıclerınde bır ben yokum :))

0|0
    0|0
    • ne kullanıcamki başka :) zigavus denedim bioksin denedim bioksin güzel saç çıkarttı ama çok kurutuyor saçımı :S

• Bende hepsini kullandım yaramadı markettekilerden farkı yok

• prozınk kullananlar cok memnun sac dökulmesını durduruyo saglıklı sac uzuyo

Erkekler Ne Diyor 6

• kulanmadım...

0|0
    0|0
  • ben seve seve kullanıyorum ikinci bitecek dökülme problemi bendede vardı ama bir zararını görmedim

0|0
    0|0
  • L'oreal çıkardığı en iyi seri Kérastase tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • biz hacı şakirden devam :)

0|0
    0|0
  • ben kel kaldım anasını satım :D

0|0
    0|0
  • ben kullanıyorum hiç bir kötü yanıyla karşılaşmadım...

0|0
    0|0
    • saçların ince tellimi benim gibi

• evet çok zayıf saçlarım... iyi geliyor en azından saçlarım dökülmüyor

Kızlar Ne Diyor 10

• Kokusunu beğendiğim için kullanıyorum , kokusu çok kalıcı gerçekten vanilya vanilya kokuyor . Ama bir yararı zararıda olmadı . Ancak yağlı saçların loreal markasından uzak durmasını tavsiye edebilirim . Lorealın her çeşidi aşırı nem depolu şampuanlar . Saçları çok yağlandırıyorlar . Saçlarım kupkuru olmasına rağmen kuru saçlarımı bile yağlandırdı . Onarıcı sampuan olarak gliss ürünleri önerebilirim . Kokuları güzel değil ama keratin serisi çok etkili gerçekten .

1|0
    0|0
  • kullandım .kremi ile kullan güzel

0|0
    0|0
  • Otacı'nın ürünlerinden kullan. Market şampuanlarının tek iyi tarafı güzel kokmaları.

0|0
    0|0
  • lorael elseve argınıne direnç kullanıyorum çok memnunum yani bir kere kaliteli ürün kötü etkisi olcağını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • kullandım.saçın yağlıysa ıyce yağlandırır ama.kuruysa kullan.kuru saçlara ıyı gelıyo

0|0
    0|0
  • Benim saçımı söndürdü.kullanmadım.ama belli olmaz sana yarayabilir.denemen lazım

0|0
    0|0
  • Pantene kullan

0|0
    0|0
  • elseve şampuanlarını kremlerini falan sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayvanlar üzerinde test yaptıkları için lorael'e karşıyım . sorunla alakalı değil ama bu tür konularla ilgilenenlerin ilgisini çeker diye düşündüm :)

0|0
    0|0
  • En iyisi Pantene

0|0
    0|0
Yükleniyor...