Galatasaray hangi taktikte daha iyi oynuyor sizce?

drogba ben 4+4+2 oynayabiliyorum diyor nedir bu taktik meselesi falan bilmeyenler için biraz yardımcı olur musunuz

0|0
4|21

En İyi Kız Görüşü

• Ya teknik direktörlerin yapmış olduğu taktikler,bunlar futbolda var 4+4+2,4+2+3+1 ,4+3+3 gibi.

Basketboldaki set oyunları gibi düşün,o set oyunları hem çok zordur hemde koçlar belirler kendi kafalarında.

Futbolda da öyle.

Drogba ben onda iyiyim demiştir ama bizimkiler en son 4+2+3+1 oynuyordu..Bir de dizilişler yani mesela Taffarel döneminden 4+3+3 örneği link

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 21

• Elinizde Sneijder gibi bir oyuncu varsa 4-4-2 sitemini oynayamazsınız ben Bruma transferinden sonra 4-2-3-1 oynayacağımızı düşünüyorum

3|0
    0|0
  • 4-4-2 en uygun taktik

1|0
    0|0
  • galatasaray tek forvet oynayacak takım degıl,bu kadar ofansa yatkın oyucuların kurulu oldugu takımda bence en ıdealı 4-3-3 veya 4-4 2 dir..tercıhım 4-3-3 durkı,melo gıbı bır canavarın oldugu takımda defans cok zor anlar yasamaz,ha cok kontra dusermı takım? duser,ama 5 atıp 3 yemenın bence bır sakıncası yok,futbol gol ile guzel,1-0 olsun benım olsun olayından hazetmıyorum

0|0
    0|0
  • fatih terimin oynattığı bir taktiktir bu yuzden bazı oyuncuların transferını sıtemedı ama mesela sinader gibi bir oyuncuyu oynatmazsanızda soverler sıze. halıyle fatih terim yonetimin aldı oyunculara göre diziliş yapıyor buda takımda sistem oturtamaamasına sebep oluyor. gslılerde su ara zafer sarhoşluğu var bunları goremıyor ama lig sonunda ne nedir ne ne değildir öğreneceksiniz

0|0
    0|0
  • bence en iyi sistem 4-2-3-1 şu kadroyla burak mücadele etmiyor beni en çok sneijder şaşırttı son maçlarda formsuz Galatasarayda önde basan tek futbolcu oldu benim kadrom(avrupada)

muslera-eboue-chedjou-semih-hakan-bruma-selçuk-melo-sneijder-engin-drogba bu kadro çok rahat önde basar oyunu iki yönlü oynar

1|0
    0|0
  • Oynama Şekline Oyuncular Karışamaz Ben Bu Şekilde Oynarım Diye Birşeyde Yok...Oyun Şeklini Fatih Terim Kurar Onlarda Seve Seve Oynar

1|0
    0|0
  • reisin dediği gibi

0|0
    0|0
  • Takımı da üzerine yaparız olur biter adama bak ya daha geleli ne kadar oldu kaç yıllık camiaya akıl veriyor. Kaldı ki oranın tek bir patronu var oda FATİH TERİM. O ne derse o olur.

1|0
    0|1
  • taktik taktit dediğin nedir rakamlarrr rakamlarrr

0|0
    0|0
  • 4+4+2 iyi zaten

1|0
    0|0
  • amrabat oynasında kanatta gerisi önemli değil.

0|0
    0|1
  • drogba 4-4-2 oynayabiliyorum demedi. 4-4-2'yi tercih ederim dedi. yıllarca tek forvet oynadı chelsea'de..zaten complate forward tarzında..4-2-3-1 oynayacağız bu sene.

1|0
    0|0
  • 4-2-3-1 oynar bundan sonra ki en iyisi bence bu

0|0
    0|0
  • 4-2-3-1 diyorum.

En uçta Drogba.

Drogba'nın arkasında ki 3'lü Bruma, Sneijder, Burak olur.

Orta Saha'da Melo ve Selçuk.

Defans Hakan, Semih Gökhan ve Eboue.

Kalede her zamanki Muslera ile maçlar 7+ oynanır artık :D

0|0
    0|0
  • 4-4-2 oynarsak Burak-Drogba olur ve Sneijder yedek kalır.

4-2-3-1 oynarsak Drogba-Sneijder..Burak yedek kalır.

0|0
    0|0
  • bence 4-2-3-1 sistemi daha uygun bu şekilde orta saha kalabalık tutulup kanatlar çalıştırılıyor

0|0
    0|0
  • 4-4-1-1...

0|0
    0|0
  • sabrinin olmadıgı tattikle oynasın:)

0|0
    0|0
  • emek hırsızı forvet oynasın yeter

+

+:(

0|1
    0|0
  • peste hep 4 4 2 oynarım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Normal de cift forvetti ama sanirim tek forvete donecegiz..

2|0
    1|1
  • galatasaray her taktikte güzel oynuyor bu aralar nazara geldk

0|0
    2|1
  • 4+4+2 en güvenilir sistemdir savunma güçlü orta saha güçlü atak oyunu

0|0
    1|1
Yükleniyor...