Hiç kazıklandığınız bir anınız oldu mu unutamadığınız?

Mesela benim dun kuaföre 55 Tl verdim hem saçımdan hem paramdan oldum dünü hiç unutmayacağım...Çok para harcamasını seven biri değilim gereksiz yere dünde kazıklandım işte sizin ?

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• 3400 tlye 20 yıllık tatil aldım ama sadece bir defa gittim bir daha da gitmem.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• okul kantinindeki kadın kazıklıyodu hep beni ilkokulda o geldi aklıma:D:D

senin kuaförü dövelim paranı geri alalım ya çok paran gitmiş:\

1|0
    0|0
  • mikonos adasından 8 euro ya aldıklarımı santori adasında 5 euro ya görünce kazıklandım dedim.

Rakam küçük olabilir ama sonuçta kazıklanmış oldum...

1|0
    0|0
  • olmuştu bir hafta calısmıstım 18 yasımda haftalıgımın yarısı calınmıstı uyandıgımda :(

1|0
    0|0
    • Ah işte bu hiç unutulmaz neyse geçmiş olsun :)

• Helal sana :D

• Hiç kazıklanmadım.

1|0
    0|0
  • Kazıklandımm

1|0
    0|0
  • ilk kez sahile gtmiştim ordaki küçük çocuklarda sahil parası die beni yiyip para almışlardı hiç unutmuyorum

1|0
    0|0
  • Niğdede yaşıyorum.Niğde gazozu ünlüdür.burada 50 Kuruş iken kastamonuda restoranta gittim 3 Tl para verdim içim yandı

1|0
    0|0
  • avm den pantolon aldım 110 liraya aynısını sosyetede 25 liraya görünce şok oldum :D

1|0
    0|0
  • Bilgisayarı yaptırmak için günlerce fan aradım 30 tllik fana bulunca 70 lira bastım

1|0
    0|0
  • Maşallah ya 55 lira demek o kuaför 2-3 kesimlik peşin almış olmasın :D

1|0
    0|0
  • Evet, çocukluğumda etin kilosu 14.000 manattı (eaki parayla), kasab bana 1 kilo eti 50.000 manata sattı :D

1|0
    0|0
  • daha bugun kola aldim 3 litre... adam 5 lira dedi--- eve bir gittim ustune 3.5 lira yaziyo.. .

1|0
    0|0
  • oha bayan kuaförü açmak artık kaçınılmaz fiyata bak

1|0
    0|0
  • Sende biz erkekler gibi berbere takıl :)

1|0
    0|0
  • sevdım ssevıldım ama iphoneyi 50 tl fazla almıştım bir ara :))

1|0
    0|0
  • gecen hafta aqua da yedım guzel bı kazık

1|0
    0|0
  • hakkımı helal etmiyorum de canım böyle bir durumda bu laf o insana yeter zaten...

1|0
    0|0
  • pilav kuru ve cacık

75 tl hesap geldi. sinirden 3 gün gazını bile çıkarmadım.

1|0
    0|0
  • Bir biraya 70 tl verdim.

1|0
    0|0
  • ahhh yazık beeee gitti paracıkların desene :D:D geride alamaz şimdi

0|0
    0|0
  • 10liralık telefon kılıfına 40 lira veren malım ben :D

1|0
    0|0
  • Kız arkadaşımla geçen yıl başında bakırköye gittik gül satan çingeneler gül almam için zorladılar tamam dedim alayım kızda var yanımda almazsam olmaz herneyse cebimdede bozuk yok hangi mantıkla 50 lirayı verdiysem 2 saat dil döktüm 40tan 30a indirdim.. tamam dedim al 30 lira senin olsun kız sinirlenmezmi ver lan paramızı diyi 20 oldu aldım gittim.. 20 lira güle bayıldım kızamı rezil oldum paramamamı yazık oldu hala çözemedim.. ama bildiğim tek birşey var böyle birşeye denk gelirseniz kesinlikle tam para vermeyin

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...