Günaydın KS.. Gününüz Aydınlık Olsun..Sabah sabah gülmek isteyen lütfen buraya buyursun:))

link

Şu Süper Akıl, Karadeniz Kadınının müthiş tatlı süper yetenek kızını bir dinleyin. Ben gülmekten koptum sabah sabah:)

BU kız haberlere programlara çıkar koşar yetişemez yakında kesin!

_Küfür et bağa .ıç ağuzuma parasını veriysun:)))

Karısına günde 100 lira veren koca, dünyanın en yakışıklı kocası mıdır ?

diye de soralım da adet yerini bulsun bari:)

Güncellemeler:
Para, erkeği yakışıklılaştırır mı?

Diye ekledik . Zira uyarıldık, güncelledik , özür diledik, umarım sitede soruyu kurtardık ama sizden küfrü de yemedik:)

Yalnız bayanlar ayıp oluyor ama hepiniz nerdesiniz Allahaşkına ?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Buradan bakmakla; bu soruya hakettıgı cevabı vermek bıraz zor gıbı gelıyor..

Şimdi çıkalım kuş konmaz dağına:)) ; Oturalım çünkü uzun kalıcaz..Tum bırıkımlerımızıde soyle yanımıza koyalım..Toplum denılen sosyal olguyu bır de bu yukseklıkten ızleyelım,inceleyelim..İnsanların birbirlerıyle olan ıletısımlerıne,büyük zümrelerden toplumu oluşturan küçük ailelere, paranın gerek toplum gerek se ınsan uzerındekı etkılerıne,yaptırımlarına,birey olarak ınsanların deger yargılarına..Bu bağlamda ulaşılacak sonucları tahmın etmek zor olmasa gerek..Eeee bunca yolu nıye cıktık sımdii.:)))

Para bir erkegı yakısıklılastırmaz ama; gerek kendısının gerek se toplumun genelının yakışıklı olduguna ınanmasını sağlar:)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• evet ,karısına gunde 100 lıra veren adam dunyanın en yakısıklı ınsanıdır

kızların ve aılelerının evlılıktekı ılk kıstası baska seyler gorunse dahı maddıyatdır,dogaldır ınsanların acaba ac kalırmıyım sıkıntı cekermıyım dıye dusunmesı,anormal olan zeytın ekmek yedıgı gunlerı unutup su balda kaymaksız gıtmıyor pozısyonuna gecmesıdır...

yıllar once bır goruculuge bızzat sahıt oldum,babamın hıc sevmedıgı bır akrabasına ankaradan kız ıstemeye gıttık,babam cok gonulsuz...dedıkı halit bak ben allaha soz verdım herseyını soylerım! halıt bey;soyle amca...

gıttık dedıkı babam,

halıt ıssız...

olsun ıhtıyacı yok demekkı!

halit içki içer

içmeyenmi var!

halit kumar oynar arada

varki oynuyor...

oracıkta verecektı babası kızı al gotur dıye

aılece nutkumuz tutuldu

sonrası her tur kepazelıgın meydana cıktıgı bır evlılık..

kız yetenekli..kız cıkmazda annesı duser televızyonlara:)

1|0
    0|0
    • Vallahi anne birebir bu yansıtılan karakterse, doğru analı kızlı çıkarlar ekrana ama, kızın yetenek ve yaratıcılığı ile biraz abartıp süslediği ve oluşturduğu bir tipleme olma ihtimali de var tabi..

Ama bu anne- kız diyalogları birebir aşina olmadığımız bir şey değil:)Ama Karadenizli nin dilinden dökülünce olmuş tam komedi o ayrı:)

• Abi günaydın

link

link

bak buda süper:D

link

1|0
    0|0
    • '2. güzelmiş. Bu cillillop dilli kardeşimizi al taşı düğünlere org falan neyine gerek:)

Bu arada oğlum hadi nickimizin pembesi gözünden kaçtı da fotoyu da mı göremedin pes!:)

• yoo bilerek abi dedim :D

• "Kabuslar ciriy baa"..

Bu ablayı da alan yaşamış.. Kayınvalide de bonusu..

Soruya bayanların vereceği cevapları da merak ediyoruz bakalım :))

1|0
    0|0
    • Bende merak ediyorum arkadaşım ama, işin garibi bir kişiden başka bayan uğramadı daha baksana:)

• Sorudaki rakamı 100 liradan 1000 liraya çıkarmayı dene bakalım.. Hayal gücüne Red Bull anlamında.. :)

• Yok artık!

Red Bullu bırak afyon içsem yine de hayali zorlar:) Donald Trump ımı, Abramoviçimi koca alıcaz kardeşim :))Herkes haddini bilecek hani..

• aynen trajıkomik bir durum

1|0
    0|0
  • doğru söylemiş bizim ülkedeki kız annelerinin hepsi böyle cebinde para olsunda ne olursa olsun trajikomik bir durum işte yazık birde açıp gülüyoruz bunlara :)

1|0
    1|0
    • Gülebilmek; bu her yanı ciddi sorunlarla sarmalanmış hayatı, bize biraz daha yaşanabilir, çekilebilir kılan üç-beş olgudan biridir bence. Hal böyleyken bu kadar gülebildiğimiz unsurların konusunu çok ciddiye almasak daha mutlu olabiliriz diye düşünüyorum.

Kaynanayı ne yapmalı kaynar kazana atmalı diye şarkılar söyleyip gülüyoruz ama hiç birimiz bunu yapmaya kalkmıyoruz çok şükür:)

• haklısınız ama böyle insanları görünce pek gülmek gelmiyor içimden.

• Komik sayılır evet. Traji-komedik bir durum aslında. Halkımızın? ne kadar cahil ve komik olduğunu gösteriyor.

1|0
    0|0
  • komik

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • :) evet trajikomik :))

1|0
    0|0
  • bu soru kalkar soruya donustur guncelleyerek

1|0
    0|0
  • En le baslayan hıcbır kategorıye alamayız bu adamı:)))) iyi yapıyor ama versın tabiiiii..

1|0
    0|0

• süpermiş yaa :D

1|0
    0|0
  • Günaydın :)

????????????????

1|0
    0|0
  • naber usta,neler yapıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Günaydınlar...

Biliyorum bunu :)))) Ne şen insan...İnsan hiç sıkılmaz yanında.

1|0
    0|0
Yükleniyor...